Simon Lévelt kiest voor STROOM

Simon Lévelt heeft STROOM gekozen als media- en performancebureau, vanwege de expertise in mediaplanning en inkoop. Simon Lévelt is een koffiebranderij en theehandel met een internationale markt. Het bedrijf bevindt zich in een nieuwe fase van merkontwikkeling en werkt aan een groeistrategie om een breder publiek te bereiken. 

Merkontwikkeling en duurzaamheid

De strategie Koffie en thee in de Groene Eeuw vormt de basis voor de duurzaamheids- en groeiambities van Simon Lévelt. Dit heeft geresulteerd in initiatieven zoals een 100 procent biologisch koffie- en theeassortiment, duurzaamheidscampagnes, verpakkingsvrij winkelen en duurzamer verpakken. Het merk richt zich op het versterken van de merkidentiteit en het bereiken van een brede doelgroep. Een eerste stap is de lancering van een always-on crossmediale campagne, die op 20 januari van start gaat met een televisiereclame.

Cathelijne Hamilton-Bouman, marketingmanager Simon Lévelt: "Simon Lévelt is toe aan een volgende communicatiefase en STROOM past daar heel goed bij. De business floreert, extra groei op basis van merk- en media-advies is daarom zeer welkom. We hebben alle vertrouwen in een succesvolle toekomst. De afgelopen kennismakingsperiode belooft veel goeds."

Matthijs Kloezeman, Client Service Director STROOM: "We zijn heel blij om voor dit Nederlandse merk aan de slag te gaan. Onze mediacommerce werkwijze gaf een effectieve balans van merk- en performance in het voorstel. Een aanvullend effectief mediaplan met goede inkoopcondities gaat Simon Lévelt vooruithelpen in deze complexe en competitieve markt."

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Elho kiest voor STROOM

04-02-2025 | 18:05:00
De strategische denkkracht en totaalbenadering van branding en performance gaf de doorslag in de keuze voor STROOM.

[Grow by DPG Media] Zo pak je jouw doelgroep in met influencermarketing

20-11-2024 | 10:54:15
In Nederland zegt 89 procent van de marketeers dat influencermarketing steeds belangrijker wordt en relatief veel return on investment genereert

[Grow by DPG Media] Positieve perceptie voor de Nederlandse Golf Federatie

12-11-2024 | 14:37:00
Met de campagne Welcome to the club wil de NGF breken met conventies en een jongere doelgroep aanspreken door te spelen met de vooroordelen.

Modern Citizens en Brand Potential vernieuwen visuele identiteit STROOM

31-10-2024 | 10:46:00
Na de integratie van de mediabureaus M2|OC en STROOM afgelopen zomer, is nu ook de vernieuwde visuele identiteit gereed. Zusterbureaus Modern Citizens en Brand Potential werden ingeschakeld voor het realiseren van de vernieuwde visuele identiteit.

Michael Bottenheft van CANDID naar PHD Media

30-10-2024 | 10:42:22
Hij maakte de overstap van CANDID, waar hij ruim 5 jaar actief was, onder meer als Head of Digital en Head of Strategy

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.