[SHOWREEL!] Welcome to the world of Hearst 

Met veel trots presenteren we onze nieuwe brandedcontent-showreel met daarin een sneak preview van een aantal van onze belangrijkste branded-contentcases van het afgelopen jaar die we samen met onze mooie mediamerken en onze adverteerders hebben gemaakt.  

Wil je meer weten over de branded-contentmogelijkheden bij Hearst en hoe we jou kunnen helpen met het vertellen van jouw merkverhaal? Neem dan contact met onze sales afdeling en we helpen je graag.

www.hearst.nl

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Content Maker Quest

09-03-2026 | 10:11:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Content Maker Quest

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een AI Content Specialist

16-02-2026 | 09:59:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar AI Content Specialist

Partnerschap Hearst US en Mobian voor lokale Amerikaanse nieuwsmerken

06-02-2026 | 10:08:00
Het mediabedrijf wil de advertentievoorraad in de Verenigde Staten nauwkeuriger laten classificeren en waarderen.

Hearst Nederland werkt samen met Opt Out Advertising

28-01-2026 | 12:10:00
Hearst Nederland sluit Opt Out Advertising aan als AdTech-partner. De uitgever breidt daarmee haar online advertentiemogelijkheden uit

Caroline Ammerlaan aan het roer bij Hearst Magazines Nederland

06-01-2026 | 14:37:00
Hearst Magazines Nederland heeft Caroline Ammerlaan benoemd tot Chief Executive Officer. Dat maakte het bedrijf bekend in New York




Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Pitch Greenchoice: Alfred wint creatief account

25-03-2026 | 08:00:00
Creatief bureau Alfred wint als creatief bureau de pitch die energieleverancier GreenChoice heeft uitgezet. Naast Alfred deden ook Gardeners en Natwerk mee aan de pitch

Martijn van Dijk: Follo bouwt Europees Performance Agency

24-03-2026 | 17:39:00
In gesprek met Bas Vlugt schetst hij hoe het bureau zich positioneert in een snel veranderende markt

Happy Horizon focust op commerce tijdens Webwinkel Vakdagen

24-03-2026 | 17:01:00
Onder het thema Performance in Commerce laat het bureau zien hoe e-commerce- en retailorganisaties hun IT-landschap kunnen inzetten voor digitale groei.

TBWA\NEBOKO en NS brengen droomtrein tot leven

24-03-2026 | 16:44:00
Een kindertekening van de 7-jarige Phileine uit Zutphen rijdt vanaf vandaag door Nederland als volledig bestickerde intercity.

Eigen merk Kruidvat centraal in campagne

24-03-2026 | 11:59:39
De campagne speelt in op de behoefte van consumenten om bewuste keuzes te maken zonder in te leveren op kwaliteit
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.