
Publicis en Boomerang onderzoeken rol van merken in LHBTQ+ inclusie voor ADsterdam
Vorig jaar vierden Publicis en Boomerang met partners en klanten creativiteit in reclame en media tijdens het AmsterCannes festival. Dit jaar gaan ze op 5 juli 2024 opnieuw de creativiteit in het vak vieren, maar onder een nieuwe naam: ADsterdam.
Vive la difference
Bij Publicis en Boomerang geloven ze sterk in het vieren van diversiteit. Diversiteit is wat hen uniek maakt, en ze zijn ervan overtuigd dat ze door hun verschillen te omarmen een begripvollere en harmonieuzere samenleving kunnen creëren. Vanuit deze overtuiging en op initiatief van Boomerang is eerder Pride It Not An Ad ontstaan.
De Vive la difference-overtuiging krijgt een een belangrijke rol tijdens ADsterdam. De eerst stap daarbij is een onderzoek naar inclusiviteit, pride, LHBTQ+ en de rol van merken op deze gebieden. Om dit onderzoek tot een succes te maken, vragen ze iedereen deze survey in te vullen.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Tanya Leedekerken start bij Boomerang
Flemming in campagne met LiGA: Muziek verbindt jong en oud
Publicis Groupe ontwikkelt ChatDuets voor LiGA en Flemming
Eva Holtkamp krijgt leiding over Publicis Media
Marc Verschoor CEO Serviceplan Group Netherlands
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Home Agency ontwikkelt Thuisarts-merkcampagne Zoek jezelf niet zieker
Havas Lemz ontwikket campagne Bolletje: ronduit lekker
EssenceMediacom verspreidt appeltaartgeur in OOH
KNVB verlengt samenwerking met ON A DAILY BASIS
BMW start wereldwijde campagne voor iX3
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen