Positive Digital rondt voorjaars- en zomercampagne voor Makro af

Positive Digital heeft de voorjaars- en zomercampagnes voor Makro afgerond, gericht op het brede productassortiment van de groothandel. De campagnes waren ontworpen om klanten te voorzien van alles wat zij nodig hebben voor hun buitenactiviteiten in het voorjaar en de zomer.

De voorjaarscampagne richtte zich op het BBQ- en terrassenseizoen, waarbij Makro’s aanbod van barbecues, terrasartikelen en delicatessen centraal stond. Het doel was om klanten te inspireren en hen voor te bereiden op het buitenseizoen, waarbij Makro werd gepositioneerd als de plek voor alles wat nodig is om een BBQ-ervaring te verbeteren.

In de zomercampagne lag de focus op deals, variërend van verse ingrediënten tot essentiële buitenproducten. Een onderdeel van de campagne was de AON-zomercampagne, waarin chef-kok en ondernemer Ramon Beuk het aanbod van Makro presenteerde.

www.positivedigital.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Positive, DUNKD en Creature London gaan verder als Modern Citizens

26-09-2024 | 10:11:00
Dit bureau richt zich op de behoeften van moderne merken. In Nederland neemt Robbert Gangadin de rol van Managing Director op zich.

PUM lanceert merkcampagne in samenwerking met Positive

21-08-2024 | 15:04:00
Positive is verantwoordelijk voor de strategie, planning en mediainkoop, met een sterke focus op online prestaties.

[Vacatures] Positive Digital zoekt een Social Media Agent

01-08-2024 | 09:50:00
Positive Digital is per direct op zoek naar Social media agent avond/weekend (flexibel 8 - 16u/wk) - Parttime

[Vacatures] Positive Digital zoekt een Content & Project manager

28-06-2024 | 08:45:00
Positive Digital is per direct op zoek naar een Content & Project manager -Full-time .Rotterdam

Positive ontwikkelt video 50-jarig bestaan Dille & Kamille

29-05-2024 | 10:40:00
Met hierin een stukje geschiedenis verwerkt, waar het allemaal ooit mee begon, toewerkende naar hoe de huidige winkelformule eruitziet


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boardtrust kiest voor gelaagde See, Think, Do-aanpak

23-01-2026 | 16:50:00
De campagne is ontwikkeld door Cogonez, verantwoordelijk voor strategie, concept en creatie, in samenwerking met Mbuy, SOB Audio Imaging en Studio Loupe

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda

23-01-2026 | 13:21:23
Fightclub is per direct op zoek naar Performance Strategist - Breda

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.