Nieuwe Lente mediapartner Wehkamp Retail Group

Per 1 mei heeft Wehkamp Retail Group (WRG) Nieuwe Lente aangesteld als partner voor media-advies en inkoop. Het bureau verzorgt de crossmediale strategie, campagne-adviezen en onderhandelingen voor zowel Wehkamp als kleertjes.com. Voor onder meer de inkoop en monitoring van RTV schakelt Nieuwe Lente mediabureau UM in.

De samenwerking met Nieuwe Lente betekent voor WRG een hernieuwde kennismaking, aangezien het bureau vorig jaar werd opgericht door Anna Kuiper, Veroni Engelhart en Rogier Bruggeman. Om aan de wensen van WRG te voldoen, heeft Nieuwe Lente de samenwerking met UM gezocht.

Samenwerking voor crossmediale campagnes

Shura Vermeiren, marketingverantwoordelijke bij Wehkamp Retail Group: “We voelden ons direct thuis bij Nieuwe Lente en UM. Het zijn echt merkdenkers. Hun creatieve en strategische expertise sluit goed aan bij de ideeën die we bij WRG hebben over onze merken. Ze voelen feilloos aan hoe ze de kracht van Wehkamp en kleertjes.com over kunnen brengen via de juiste boodschap en de beste kanalen.”

Rogier Bruggeman, co-founder van Nieuwe Lente: “We gaan vol energie een belangrijke bijdrage leveren aan de ambities van Wehkamp en kleertjes.com. Twee topmerken in het e-commercelandschap. Er is een sterke klik met het team binnen WRG en de eerste campagne van Wehkamp binnen onze samenwerking is net achter de rug. Omdat wij echt de focus hebben op strategie, advisering en media-onderhandelingen, hebben we in UM een partner gevonden om ook de executie voor WRG perfect te laten verlopen. Eerdere samenwerking met UM gaf ons het vertrouwen dat we dit ook effectief en efficiënt voor WRG kunnen inrichten.”

UM verzorgt inkoop en monitoring

Justus Wever, managing director van UM: “We zijn trots dat Wehkamp Retail Group ons het vertrouwen geeft voor het tot leven brengen van hun mediastrategie. In samenwerking met Nieuwe Lente gaan we met veel energie aan de slag voor de twee toonaangevende merken in de Nederlandse retail. Samen gaan we bouwen aan impactvolle campagnes die bijdragen aan de groei-ambities van WRG.”

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Ewoud van Zwam in de jurykamer van de AMMA’s

26-03-2026 | 15:27:00
In dit interview deelt hij zijn ervaringen uit de jury, de discussies achter de schermen en wat hem opviel tussen de inzendingen van dit jaar.

[Vacatures] Mediabrands zoekt een Marcom & Content Specialist

25-03-2026 | 08:16:00
Mediabrands is per direct op zoek naar een Marcom & Content Specialist - Netherlands

[Vacatures] Initiative zoekt een Media Consultant

25-03-2026 | 07:54:00
Initiative is per direct op zoek naar Media Consultant - Netherlands

[Vacatures] Kinesso zoekt een Junior SEO Specialist

24-03-2026 | 10:30:00
Kinesso is per direct op zoek naar een Junior SEO Specialist - Netherlands

[Vacatures] Initiative zoekt een Client Director

24-03-2026 | 10:17:00
Initiative is per direct op zoek naar Client Director - Netherlands


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Cogonez begeleidt Grassa in stap naar scale-up

27-03-2026 | 08:47:32
Het bureau was verantwoordelijk voor de strategische positionering, de creatieve vertaling en het ontwerp en de bouw van de website

Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions

27-03-2026 | 07:46:00
Marketing Report is in Amsterdam.. We spreken met Darre van Dijk, Chief Creative Officer van TBWA\NEBOKO. Aanleiding zijn de nominaties voor de ADCN Awards en SAN Accenten én de blik vooruit op Cannes Lions

Longlists SAN ABC Accenten 2025

27-03-2026 | 07:00:00
De longlist voor de ABC Groot Accenten 2025 zijn vastgesteld. De ABC-jury - bestaande uit hoofdredacteuren van onder andere Adformatie, Fonk, MarketingTribune en Marketing Report, bestuursleden van de BvA, SAN-bestuursleden en externe deskundigen - heeft de onderstaande genomineerden geselecteerd

Hotel L'Amour en HEMA winnen Ster Gouden Loeki

26-03-2026 | 22:57:00
HEMA en Hotel L'Amour hebben met hun kerstcommercial de Ster Gouden Loeki gewonnen. Het Ronald McDonald Kinderfonds en TBWA\NEBOKO wonnen de Ster Gouden Loeki voor goede doelen

Wenneker Amsterdam ondersteunt Kipling-campagne

26-03-2026 | 17:13:23
Voor de uitwerking werkte Wenneker Amsterdam samen met bureau Good, regisseur Rogier Smalhout en fotograaf Ines Vansteenkiste-Muylle.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.