Nieuwe Lente mediapartner Wehkamp Retail Group

Per 1 mei heeft Wehkamp Retail Group (WRG) Nieuwe Lente aangesteld als partner voor media-advies en inkoop. Het bureau verzorgt de crossmediale strategie, campagne-adviezen en onderhandelingen voor zowel Wehkamp als kleertjes.com. Voor onder meer de inkoop en monitoring van RTV schakelt Nieuwe Lente mediabureau UM in.

De samenwerking met Nieuwe Lente betekent voor WRG een hernieuwde kennismaking, aangezien het bureau vorig jaar werd opgericht door Anna Kuiper, Veroni Engelhart en Rogier Bruggeman. Om aan de wensen van WRG te voldoen, heeft Nieuwe Lente de samenwerking met UM gezocht.

Samenwerking voor crossmediale campagnes

Shura Vermeiren, marketingverantwoordelijke bij Wehkamp Retail Group: “We voelden ons direct thuis bij Nieuwe Lente en UM. Het zijn echt merkdenkers. Hun creatieve en strategische expertise sluit goed aan bij de ideeën die we bij WRG hebben over onze merken. Ze voelen feilloos aan hoe ze de kracht van Wehkamp en kleertjes.com over kunnen brengen via de juiste boodschap en de beste kanalen.”

Rogier Bruggeman, co-founder van Nieuwe Lente: “We gaan vol energie een belangrijke bijdrage leveren aan de ambities van Wehkamp en kleertjes.com. Twee topmerken in het e-commercelandschap. Er is een sterke klik met het team binnen WRG en de eerste campagne van Wehkamp binnen onze samenwerking is net achter de rug. Omdat wij echt de focus hebben op strategie, advisering en media-onderhandelingen, hebben we in UM een partner gevonden om ook de executie voor WRG perfect te laten verlopen. Eerdere samenwerking met UM gaf ons het vertrouwen dat we dit ook effectief en efficiënt voor WRG kunnen inrichten.”

UM verzorgt inkoop en monitoring

Justus Wever, managing director van UM: “We zijn trots dat Wehkamp Retail Group ons het vertrouwen geeft voor het tot leven brengen van hun mediastrategie. In samenwerking met Nieuwe Lente gaan we met veel energie aan de slag voor de twee toonaangevende merken in de Nederlandse retail. Samen gaan we bouwen aan impactvolle campagnes die bijdragen aan de groei-ambities van WRG.”

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Bob Koigi: Creators leiden marketinginvesteringen

19-09-2025 | 09:26:39
CMO's wedden erop dat de geloofwaardigheid en het bereik van creators merkwaarde, handel en loyaliteit effectiever zullen opleveren dan traditionele media.

SERVICEPLAN x ADNIGHT | The Deadline

19-09-2025 | 09:04:00
Tijdens deze editie van Adnight duikt Serviceplan Amsterdam dieper in het omgaan met deadlines en stress op de werkvloer.

[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative

18-09-2025 | 09:04:00
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands

EssenceMediacom verspreidt appeltaartgeur in OOH

16-09-2025 | 10:18:50
10 Out-of-Home spectaculars worden omgevormd tot verpakkingen van Koopmans Appeltaartmix en voorzien van een speciaal ontwikkelde geur

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een HR-adviseur

16-09-2025 | 09:01:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar een HR-adviseur


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Creators leiden marketinginvesteringen

19-09-2025 | 09:26:39
CMO's wedden erop dat de geloofwaardigheid en het bereik van creators merkwaarde, handel en loyaliteit effectiever zullen opleveren dan traditionele media.

Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in

18-09-2025 | 15:46:00
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie

Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld

18-09-2025 | 13:11:02
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) start samen met bureau Monks de campagne Blijf in beeld

[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative

18-09-2025 | 09:04:00
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.