Natwerk ontwikkelt Younited-campagne voor betere work-life balance opdrachtgevers

Younited heeft een door Natwerk ontwikkelde campagne gelanceerd die gericht is op een betere balans tussen werk en de kwaliteit van leven.

De campagne richt zich op opdrachtgevers die worstelen met het vinden van geschikte mensen en daardoor zelf de gaten dichtlopen. Dat gaat ten koste van hun eigen work-life balance.

In een krappe arbeidsmarkt waarin veel sectoren nog niet bekend zijn met de voordelen van de inzet van zelfstandig ondernemers, wil Younited zich profileren als dé oplossing.

De campagne richt zich op opdrachtgevers die het hardst rennen: ochtenden vol zakelijke verplichtingen en avonden waarin ze de kans missen om samen met het gezin te eten of te sporten met vrienden.

Younited wil laten zien dat het uitbesteden van taken aan zelfstandig ondernemers, niet alleen efficiënt en tijdsbesparend is voor het bedrijf, maar ook kan bijdragen aan een betere kwaliteit van leven voor de opdrachtgever zelf.

De campagne wordt zowel online als offline uitgerold, met uitingen op sociale media, display, radio en out-of-home. De radiocampagne draait op relevante tijdstippen en gebruikt specifieke voorbeelden voor die momenten, zoals het missen van een sportklasje of de borrel met vrienden.

De out-of-home uitingen zijn bijvoorbeeld gesitueerd op plekken rondom kinderopvanglocaties en drukke terrassen.

Sietske Veenstra, Brand and Innovation Manager Younited: "De uitdaging is om niet alleen zelfstandig ondernemers, maar ook opdrachtgevers bekend te maken met het platform van Younited® en ze daarnaast te inspireren met de vele voordelen die ons platform biedt. Het platform van Younited biedt opdrachtgevers een zorgeloze oplossing voor het werven en inhuren van zelfstandig ondernemers, zonder administratieve rompslomp.

Met unieke functionaliteiten en een bewezen meerwaarde, hebben we samen met Natwerk een campagne ontwikkeld die aansluit bij de situaties van opdrachtgevers en bewustwording creëert om meer werk uit handen te geven. Samen maken wij het mogelijk om meer confetti-momenten te vieren en te focussen op wat er echt toe doet.”

www.natwerk.nl

www.younited.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Natwerk en AM ontwikkelen campagne rond leefomgevingen

02-09-2025 | 15:39:00
Met de campagne wil AM laten zien hoe het bedrijf kijkt naar de mogelijkheden van gebiedsontwikkeling en hoe leefomgevingen met maatschappelijke waarde kunnen worden gecreëerd.

Natwerk lanceert BiFi Chicken-campagne in Duitsland

27-08-2025 | 09:33:00
Na eerdere campagnes in Nederland en België werkt Natwerk nu ook voor BiFi in Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk.

Reinier Steures: Plezier in projecten houdt Natwerk scherp

20-08-2025 | 10:08:00
Een openhartig gesprek over werk, leven, verandering in het vak en de balans tussen persoonlijke groei en zakelijk succes.

NATWERK en ARTIS lanceren Pridecampagne

30-07-2025 | 13:33:18
Onder het motto Omarm je aard(e) – Love your nature vieren ARTIS en creatief bureau NATWERK seksuele diversiteit in de natuur tijdens Pride.

De Telegraaf lanceert merkcampagne: Direct. De Telegraaf.

15-07-2025 | 07:28:00
De Telegraaf lanceert merkcampagne: Direct. De Telegraaf. Natwerk is verantwoordelijk voor het strategische uitgangspunt en concept
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Johan van der Zanden over Jeroen van Koningsbrugge

04-09-2025 | 13:11:00
[Interview] Johan van der Zanden over de nieuwe supermarktmanager Daan, gespeeld door Jeroen van Koningsbrugge

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.

Fama Volat lanceert Hartmakers-campagne voor Hart van Brabant

04-09-2025 | 12:55:10
Onder de titel Word Hartmaker van Hart van Brabant heeft Fama Volat een campagne ontwikkeld voor de regio, voorheen bekend als Midden-Brabant.

ESH Media sluit netwerk aan op Cäsar-platform

04-09-2025 | 12:43:00
Hierdoor zijn de meer dan 4.750 dubbelzijdige A0-displays van de exploitant nu beschikbaar via het Cäsar Dataloket.

Masha Kodden CMO De Koffiejongens

04-09-2025 | 12:37:00
Zij sluit zich aan bij het koffiemerk op een moment dat het bedrijf zijn merkcampagne Op avontuur tussen de grote jongens lanceert.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.