
Natwerk ontwikkelt Younited-campagne voor betere work-life balance opdrachtgevers
Younited heeft een door Natwerk ontwikkelde campagne gelanceerd die gericht is op een betere balans tussen werk en de kwaliteit van leven.
De campagne richt zich op opdrachtgevers die worstelen met het vinden van geschikte mensen en daardoor zelf de gaten dichtlopen. Dat gaat ten koste van hun eigen work-life balance.
In een krappe arbeidsmarkt waarin veel sectoren nog niet bekend zijn met de voordelen van de inzet van zelfstandig ondernemers, wil Younited zich profileren als dé oplossing.
De campagne richt zich op opdrachtgevers die het hardst rennen: ochtenden vol zakelijke verplichtingen en avonden waarin ze de kans missen om samen met het gezin te eten of te sporten met vrienden.
Younited wil laten zien dat het uitbesteden van taken aan zelfstandig ondernemers, niet alleen efficiënt en tijdsbesparend is voor het bedrijf, maar ook kan bijdragen aan een betere kwaliteit van leven voor de opdrachtgever zelf.
De campagne wordt zowel online als offline uitgerold, met uitingen op sociale media, display, radio en out-of-home. De radiocampagne draait op relevante tijdstippen en gebruikt specifieke voorbeelden voor die momenten, zoals het missen van een sportklasje of de borrel met vrienden.
De out-of-home uitingen zijn bijvoorbeeld gesitueerd op plekken rondom kinderopvanglocaties en drukke terrassen.
Sietske Veenstra, Brand and Innovation Manager Younited: "De uitdaging is om niet alleen zelfstandig ondernemers, maar ook opdrachtgevers bekend te maken met het platform van Younited® en ze daarnaast te inspireren met de vele voordelen die ons platform biedt. Het platform van Younited biedt opdrachtgevers een zorgeloze oplossing voor het werven en inhuren van zelfstandig ondernemers, zonder administratieve rompslomp.
Met unieke functionaliteiten en een bewezen meerwaarde, hebben we samen met Natwerk een campagne ontwikkeld die aansluit bij de situaties van opdrachtgevers en bewustwording creëert om meer werk uit handen te geven. Samen maken wij het mogelijk om meer confetti-momenten te vieren en te focussen op wat er echt toe doet.”
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Natwerk en AM ontwikkelen campagne rond leefomgevingen
Natwerk lanceert BiFi Chicken-campagne in Duitsland
Reinier Steures: Plezier in projecten houdt Natwerk scherp
NATWERK en ARTIS lanceren Pridecampagne
De Telegraaf lanceert merkcampagne: Direct. De Telegraaf.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Johan van der Zanden over Jeroen van Koningsbrugge
Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn
Fama Volat lanceert Hartmakers-campagne voor Hart van Brabant
ESH Media sluit netwerk aan op Cäsar-platform
Masha Kodden CMO De Koffiejongens
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong