
Merel Bracht Events & Membership Executive DDMA
Branchevereniging DDMA heeft Merel Bracht, hiervoor werkzaam als recruiter bij Maandag, per 1 december 2023 aangesteld als Events & Membership Executive.
Merel Bracht
Merel Bracht heeft een achtergrond in recruitment. De afgelopen tijd hield ze zich bezig met het werven en koppelen van professionals aan een geschikte baan. In haar nieuwe functie bij DDMA gaat Merel aan de slag met het organiseren van verschillende interne en externe events, van commissievergaderingen tot masterclasses en ontbijtsessies. Ook helpt ze mee in de organisatie van onze grote congressen, zoals Friends of Search of de EMAS. Daarnaast ondersteunt ze onze relatiemanagers in het aantrekken en de onboarding van nieuwe leden, het benaderen en informeren van sponsoren en het up-to-date houden van het CRM-systeem.
Judith Oude Sogtoen, directeur DDMA: "Ik ben blij dat Merel ons is komen versterken. Haar achtergrond in relatie- en projectmanagement gaat ons zeker helpen de band met leden nog meer te verstevigen en de organisatie van onze events nog vlotter te laten verlopen."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Nannick van Koningsbruggen naar Giesbers Retail
Sanne Houterman Strategy Director bij Cheil Benelux
Kaliber en KLM lanceren Always Aim Higher als werkgeversmerk
Bart Helder Head of Account Management Teads Nederland
Megawatt breidt uit met Stefan Leendertse en Bas den Bode
Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen