Megawatt en Sportlife brengen verfrissing naar zomerse festivals
Deze zomer introduceert Sportlife in samenwerking met Megawatt de campagne Unexpected Freshness op diverse zomerfestivals in Nederland. De activatie, getiteld Relax, Refresh and Recharge, biedt festivalbezoekers de gelegenheid om even bij te komen, zich op te frissen en hun energie op te laden, voordat ze weer verder feesten.
Festivalactivatie
De campagne richt zich op festivals zoals R2, Dance Valley, Zin in de Zomer Fest en Latin Village. In een speciaal ontworpen dome, die doet denken aan een ijsgrot, worden bezoekers ondergedompeld in een omgeving vol kou, rook en mintgeuren. De activatie bestaat uit drie fasen: RELAX, REFRESH en RECHARGE. In elke fase worden de zintuigen van de deelnemers op een andere manier geprikkeld, van een rustgevend begin tot een energieke afsluiting met muziek en lichteffecten.
Megawatt verantwoordelijk voor concept en uitvoering
Het 360º activatiebureau Megawatt heeft het concept voor deze campagne ontwikkeld en was ook verantwoordelijk voor de creatie en productie. Richard Gravemaker, Account Director bij Megawatt: "Na eerdere activaties voor onder andere Red Band en Sportlife Mints, hebben we nu een grootschalige festivalactivatie voor Sportlife opgezet. Dit legt de basis voor een bredere samenwerking met Cloetta."
Doelgroepgerichte aanpak
De activatie sluit aan bij de introductie van Sportlife Mints, een productlijn die vorig jaar werd gelanceerd en drie Sportlife-kauwgomsmaakvarianten in mintvorm aanbiedt. Megawatt speelt naast de ontwikkeling van de activatie ook een rol in de sampling, marktonderzoek en influencer marketing, wat ervoor zorgt dat de campagne nauw aansluit bij de doelgroep.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne
[Vacatures] Megawatt zoekt een 3D Experience Designer
[Vacatures] Megawatt zoekt een Technisch Producent Brand Activations
Megawatt: 2025 was beste jaar ooit
[Vacatures] Megawatt zoekt een Experience Manager
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Aangiftecampagne roept 9,6 miljoen mensen op
BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne
[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior HR/OPS manager
Bob Koigi: De burn-out achter de groei van social media
Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert