Mediahuis en Talpa Network ontwikkelen campagne Bepanthen Derma

Bepanthen Derma lanceert een dermacosmeticalijn voor de droge huid, gericht op vrouwen van 45 jaar en ouder met een gevoelige huid. Om dit onder de aandacht te brengen hebben Mediahuis en Talpa Network hun krachten gebundeld voor een optimaal bereik in de doelgroep. In de cross-mediale campagne Huidgeluk helpt presentatrice Tooske Ragas vrouwen met een droge huid om hun zelfvertrouwen terug te krijgen en van binnenuit te laten stralen.

In Nederland hebben veel mensen last van een droge en gevoelige huid. De impact daarvan is groot. Naast lichamelijke klachten hebben deze mensen dikwijls te maken met angst en schaamte. De creatieve studio van Mediahuis, MHX, kwam met het inzicht dat lachen vaak een zalvende werking heeft én kan bijdragen aan relativering. Het vermindert stress en heeft een positief effect op niet alleen je gezondheid maar ook hoe je eruitziet. Vervolgens is het creatie- en strategieteam vanuit Talpa Network aangehaakt om het concept verder uit te werken. Met de cross-mediale branded contentcampagne Huidgeluk als resultaat.

Een boost voor zelfvertrouwen

Huidgeluk omvat een geluksexperiment onder leiding van presentatrice Tooske Ragas. Er wordt gekeken wat een lach met je zelfvertrouwen en uitstraling doet. In de campagne staan drie vrouwen en hun persoonlijke verhaal centraal. Ze leren het belang van een skincare routine met de producten uit de nieuwe dermacosmeticalijn. En Tooske weet hen samen met Bepanthen Derma van binnenuit weer te laten stralen.

Cross-mediale inzet

Voor het verhogen van de awareness van Bepanthen Derma is er gekozen voor een combinatie van videocontent en geschreven artikelen op De Telegraaf, VROUW en Shownieuws. De campagne is aangejaagd via de netwerken van Mediahuis en Talpa Network, door de inzet van display, social en tv-billboards. Om het bereik te vergroten en nog meer impact te realiseren zet Tooske ook haar eigen social mediakanalen in. Deze combinatie is bewezen succesvol in de gewenste doelgroep 45+.

Leontien Koevermans, Brand manager Bepanthen Derma: "Vanuit onze farmaceutische expertise hebben we de lijn met dermatologen ontwikkeld en gefocust op de effectiviteit van de producten, maar daarmee alleen bereik je uiteraard niet dat vrouwen écht begrijpen waarvoor en hoe het werkt. Ons doel was daarom om zowel de werking van onze nieuwe producten uit te leggen, als de emotionele impact van de onzekerheid over een droge huid te laten zien. En daarom kozen we voor de samenwerking met Mediahuis en Talpa Network en we zijn heel erg enthousiast over hoe deze campagne eruit is komen te zien. Dat alles zo mooi samen zou komen geeft ons vertrouwen dat de bekendheid van Bepanthen Derma zeker zal toenemen."

Deze campagne is tot stand gekomen in samenwerking met GroupM.

www.mediahuis.nl

www.talpanetwork.com

www.groupm.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Boaz Shkolnik: 2025 een jaar van scherpte en schakelen; 2026 een jaar van versnellen

27-11-2025 | 13:06:00
Boaz Shkolnik is directeur B2B bij Mediahuis Nederland. We blikken met hem terug op het afgelopen jaar en het komende jaar waaronder de fusie met Mediahuis Noord en Mediahuis Limburg en de commerciële markten

DVHN-podcast onderzoekt oplichter Rob Jacob

26-11-2025 | 09:21:00
In de podcast onderzoeken verslaggever Jan Westera en podcastmaker Colin Mooijman hoe Jacob te werk ging

Screenforce: Total Video blijft centraal bij jongeren

25-11-2025 | 10:36:00
Ondanks de groei van online video en sociale platforms besteden jongeren de helft van hun kijktijd aan TV-content.

Cosmopolitan wint goud bij Mercurs 2025

20-11-2025 | 22:30:00
Cosmopolitan (Hearst Netherlands) won goud, gevolgd door See All This (See All This Publishing) met zilver en Libelle (DPG Media) met brons.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Brand Manager

20-11-2025 | 09:38:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Brand Manager - Maastricht
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public ontwikkel kerstcommercial ALDI met Andy van der Meijde

06-12-2025 | 20:00:00
De door Joe Public ontwikkelde kerstcommercial van ALDI brengt met Andy van der Meijde brengt dit jaar de boodschap Bij ALDI kan je meer kerst vieren.

Hotel L’Amour ontwikelt Jumbo-kerstcommercial a la Dickens

06-12-2025 | 07:45:00
Hotel L’Amour heeft de Jumbo-kerstcommercial ontwikkeld onder de noemer a la Dickens. De boodschap is dat de mooiste kerst die je kunt wensen, met elkaar is en dat kerst niet helemaal perfect hoeft te zijn

TBWA\NEBOKO ontwikkelt kerstwereld-campagne Albert Heijn

06-12-2025 | 05:45:00
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcampagne van Albert Heijn ontwikkeld waarin emotie, inspiratie, productaanbod, winkelcommunicatie en digital samenkomen in één herkenbare wereld

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall

TBWA\NEBOKO ontwikkelt Staatsloterij-kerstcommercial: Geef elkaar een beetje geluk

06-12-2025 | 01:52:21
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcommercial Geef elkaar een beetje geluk voor de Staatsloterij ontwikkelt. Daarmee wil de Staatsloterij uitstralen dat echt geluk niet in het winnen van grote prijzen zit, maar in de warmte en aandacht die we elkaar geven
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.