[Marketing Report Radio] Roderick Cremers (Fresh Bridge) over diepgaande relatieopbouw in reclame

Roderick Cremers is owner van Fresh Bridge. Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio wijst Roderick Cremers op het belang van een tussenlaag tussen TVC en search, waar de relatie wordt verduidelijkt en de emotionele connectie verder wordt opgebouwd.

Roderick Cremers: "Vaak wordt er veel aandacht besteed aan TVC en aan de search-kant. Eigenlijk zit daar nog een laag tussen, waar je de relatie uitlegt en de emotionele kant echt verder kunt uitdiepen, pure awareness op een leuke manier. Want reclames die over het algemeen worden gemaakt zijn natuurlijk super leuk. Maar de inhoudelijke verdieping, die tussenlaag, ontbreekt nog vaak. Hoe bouw je nou echt die relatie? Je hebt iemand aangeraakt, maar hoe zorg je er nou voor dat je echt met die emotie aan de slag gaat en dat het beklijft? En dat je die mensen door die touch-tell-sell funnel heen leidt, en dat ze dus echt ook actie gaan ondernemen. Dat is een tussenlaag waar wij als social-first agency heel gelukkig van worden."

Luister het interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 19 maart 2024 terug:

www.freshbridge.nl

Meer podcasts over marketing vind je hier: marketingreport.nl/podcast. Marketing Report is iedere derde dinsdag van de maand te horen op New Business Radio van 18:30 tot 20:00 uur.

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Niki Wijnen: Golf is allang niet meer stoffig

20-05-2026 | 14:41:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Nikki Wijnen over het imago van golf flink verbreden.

Bas Vlugt: Hilversum blijft fascineren én schuren

20-05-2026 | 13:14:00
Peter Wybenga gaat in gesprek met Bas Vlugt en David de Jong over twee spraakmakende boeken over de Nederlandse televisiewereld

Age Yska: Met edding maak je ideeën zichtbaar

20-05-2026 | 12:40:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreekt Peter Wybenga met Age Yska, Marketing Manager bij edding, en Coen Zuijdervliet, partner bij DCVF

Kim Klaver: PR-professionals krijgen eindelijk erkenning

20-05-2026 | 12:27:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Kim Klaver, eigenaar van PR-Dashboard

Amber De Smet: Folders krijgen weer aandacht

20-05-2026 | 10:46:00
Het gesprek draait om de veranderende rol van folders, direct mail en datagedreven retailmarketing.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Anheuser-Busch InBev wint Grand Prix bij de Cannes Lions

22-06-2026 | 21:30:00
Anheuser-Busch InBev uit Leuven heeft bij de Cannes Lions een Grand Prix gewonnen met de campagne ABInBev: Creativity at Scale in de categorie Creative Brand, subcategorie Talent & Workplace Culture

Fitzroy ontwikkelt merkpositionering en campagne voor Lucardi

22-06-2026 | 17:36:00
Fitzroy heeft samen met Lucardi gewerkt aan een aangescherpte merkpositionering, een visuele identiteit en een campagne voor de juweliersketen.

Ingmar Larsen: Door AI heb je helemaal geen grote agency nodig

22-06-2026 | 15:58:00
Ingmar Larsen is Creative Director en co-founder van This Agency. In een interview blikt hij terug, kijkt hij vooruit en geeft hij zijn uitgesproken mening over AI, angsthazen in merkenland en de eeuwige discussie rondom pitche

Linkbuilding blijft relevant voor SEO in 2026

22-06-2026 | 14:57:00
Linkbuilding is volgens sommigen achterhaald, maar die conclusie gaat voorbij aan de rol die links nog altijd spelen in zoekmachines.

Amstel, Ogilvy en INGO winnen drie Zilveren Lions

22-06-2026 | 14:30:00
Amstel heeft met de campagnes Los Campeones Restaurant, Lo de Facu Pub en La Guitarrita Bar drie Zilveren Lions binnengehaald in de categorie Print & Publishing
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.