[Marketing Report Radio] Els Dijkhuizen over het 150-jarige bestaan van Heineken

Els Dijkhuizen is Marketing Directeur bij Heineken NL. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we haar over het jubileumjaar van Heineken en hoe de campagne tot stand is gekomen. 

Els Dijkhuizen: "Voor het 150-jarige bestaan van het Heineken-merk, leek het ons een goed idee om een Nederlandse campagne te maken. Wij zijn tenslotte het land in de wereld waar het Heineken-merk 150 jaar bestaat. Dan kom je inderdaad met een nieuwe commercial, maar het is ook belangrijk dat mensen die een biertje drinken en het flesje of blikje in de hand hebben, ook door hebben dat er wat aan de hand is. Anders is het iets te veel afstandelijke marketing. Dus de verpakkingen doen volledig mee met deze campagne."

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 18 juli 2023 terug:

Marketing Report op New Business Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Media en performance bureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.


Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

www.newbusinessradio.nl

www.dcvf.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Michiel Verstraten: YouLynq.me bouwt thought leaders

19-02-2026 | 10:17:00
In gesprek met Bas Vlugt en David de Jong legt hij uit waarom LinkedIn volgens hem geen verkoopkanaal is, maar een relatieplatform

Liselotte Vink: The Family bouwt op gedragsinzichten

19-02-2026 | 10:07:00
In gesprek met Bas Vlugt en David de Jong vertelt zij hoe haar bureau gedragswetenschap en creativiteit samenbrengt in campagnes

Tom Janssen: KPMG kiest voor emotie in consultancy

19-02-2026 | 09:54:00
In gesprek met Bas Vlugt en David de Jong vertelt hij hoe hij binnen KPMG bouwt aan een merkverhaal

Michael Versélewel de Witt Hamer: REVITALIZE begint bij strategie

19-02-2026 | 09:43:00
In gesprek met Bas Vlugt en sidekick David de Jong vertelt hij hoe zijn bureau organisaties begeleidt bij rebrandingtrajecten

Ruben Beijer: Met NEEW bouwen we bewijs voor merken

19-02-2026 | 09:02:00
In gesprek met presentator Bas Vlugt en sidekick David de Jong vertelt hij hoe zijn bureau creativiteit inzet als motor voor businessgroei.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn

05-03-2026 | 21:07:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Katja Bauer en Aranka Staijen, beiden Consulting Partner bij 3MO

Snakeware ontwikkelt digitaal platform voor Rederij Doeksen

05-03-2026 | 15:16:06
Het platform richt zich op gebruiksgemak en vormt de basis voor verdere digitale dienstverlening van de rederij.

This Agency ontwikkelt activatiecampagne voor Lime

05-03-2026 | 15:04:00
Mobiliteitsplatform Lime introduceert e-bikes in de regio Utrecht met de activatiecampagne Zuur! Dan Lime ik wel ff..

Bart Kokke: Aanbestedingen winnen begint bij het publieke belang

05-03-2026 | 11:39:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Bart Kokke, oprichter van consultancybureau Tender Canvas, dat gespecialiseerd is in aanbestedingstrajecten

All Response Media verzorgt volledige mediastrategie Amref

05-03-2026 | 10:47:00
Het bureau verzorgt voortaan naast DRTV ook de volledige mediastrategie, mediaplanning en media-inkoop voor de merkcommunicatie van de organisatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.