[Marketing Report Radio] Denise Kenter over werkplezier bij Tempo-Team

Denise Kenter is Brand Lead bij Tempo-Team. Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we haar over het merk Tempo-Team, de radiocommercial en de rol van werkplezier.

Denise Kenter: "We zijn onder meer bekend van de slogan Het waren twee fantastische dagen. We zijn een HR-dienstverlener, onderdeel van Randstad, en we brengen al 55 jaar mensen en organisaties samen bij het vinden van een baan. Tempo-Team is een Nederlands merk. Mijn eigen rol is dat ik op een impactvolle manier mensen laat kennismaken met Tempo-Team. Ik wil graag dat die kennismaking beklijft, dus het gaat echt om het gevoel." 

Luister het interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 15 oktober 2024 terug:

www.tempo-team.nl

Meer podcasts over marketing vind je hier: marketingreport.nl/podcast. Marketing Report is iedere derde dinsdag van de maand te horen op New Business Radio van 18:30 tot 20:00 uur.

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Joske den Engelsen: Van rebel naar sterk fietsmerk

20-03-2026 | 12:07:00
Marketing Manager Joske den Engelsen vertelt over de herpositionering, de rol van campagnes en de ontwikkelingen in de fietsenbranche.

Max Eggink: Wij denken vanuit het platform, niet vanuit tv

20-03-2026 | 11:57:00
Business Director Max Eggink vertelt over de werkwijze van Truus, de kracht van platformdenken en de rol van AI in contentcreatie.

Bart Frencken: NHA groeit door merk en data te combineren

20-03-2026 | 11:51:00
Commercieel directeur Bart Frencken vertelt over de evolutie van het bedrijf, de impact van corona, de rol van campagnes en hoe AI het leren verandert.

Cees Dingler: Oom Agent maakt AI praktisch en lokaal

20-03-2026 | 11:37:28
Founder en creative director Cees Dingler vertelt over de evolutie van het bureau, de impact van AI en de kansen van agentic technologie.

Yolanda van Die: Human first is meer dan een slogan

20-03-2026 | 11:24:00
Ad interim CMO Yolanda van Die werkt aan de verdere ontwikkeling van het merk in een snel veranderende wereld, waarin vertrouwen en maatschappelijke relevantie centraal staan.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Eigen merk Kruidvat centraal in campagne

24-03-2026 | 11:59:39
De campagne speelt in op de behoefte van consumenten om bewuste keuzes te maken zonder in te leveren op kwaliteit

Adriaan Hogervorst: Ieders lievelingsadvertentie

24-03-2026 | 10:11:00
Ik leg elke maand een spraakmakende campagne voor aan een focusgroep van doorsnee-consumenten. Wat snappen ze, wat voelen ze, en wat blijft hangen?

Youri Wanders: Verdienmodellen – we missen het punt

24-03-2026 | 09:53:00
LinkedIn staat er vol mee, vakbladen geven het veel aandacht en de afgelopen tijd zit ik opvallend vaak in gesprekken over verdienmodellen

met melk. lanceert Maandlanders voor start-ups

24-03-2026 | 09:49:40
met melk. introduceert Maandlanders, een propositie waarmee founders, start-ups en proposities binnen 30 dagen een merkfundament laten ontwikkelen.

Lode Schaeffer: INDIE bouwt op onafhankelijk denken

24-03-2026 | 09:08:38
In gesprek met Bas Vlugt tijdens Marketing Report TV gaat het over onafhankelijk denken als motor voor verandering
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.