[Marketing Report Cannes] Patritia Pahladsingh over Accenture Song Nederland
Marketing Report Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn tot en met 22 juni dagelijks live te beluisteren op New Business Radio en als podcast op de website van Marketing Report.
We spreken Patritia Pahladsingh,
Luister het interview hier:
Marketing Report Radio Cannes 2024 wordt gesponsord door:
Lees ook:
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director
Creatief bureau VENGEAN heeft Jolyne Eringaard per 5 januari 2026 benoemd tot Account Director voor nexeye, Hans Anders en eyes + more voor de Europese markten
Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk
Alfred heeft voor Praxis de campagne begin bij Eigen Merk ontwikkeld. Met deze campagne wil Praxis het eigen merk centraal stellen.
[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam
[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)
Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert