Luister naar Marketing Report met Verkade en Basic-Fit

Op dinsdag 19 augustus is Marketing Report weer live te horen op New Business Radio. Het programma over creatie, media en data wordt gepresenteerd door Peter Wybenga, met Bas Vlugt als sidekick. Luisteraars kunnen zich opmaken voor een uitzending vol gesprekken met toonaangevende spelers uit de marketing- en communicatiebranche.

Marketing Report is elke derde dinsdag van de maand tussen 18:30 en 20:00 uur te beluisteren. Na de uitzending worden de interviews ook als podcast gedeeld via Marketing Report en kanalen als Spotify, SoundCloud en iTunes.

Gasten in de uitzending

Dit keer schuiven onder anderen Roderick Hietbrink (Verkade), Anoeshka Harpal (Basic-Fit), Arthur Zwamborn (The New Horizon), Reinier Steures (Natwerk), Mark Veenman (CS Digital Media), René Zeedijk en Roger Verdurmen (DPG Media) aan. Zij geven een inkijk in actuele ontwikkelingen en trends in hun vakgebieden.

De uitzending biedt luisteraars de kans om in anderhalf uur bijgepraat te worden over de laatste ontwikkelingen in marketing en communicatie. 

Marketing Report op New Business Radio wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren, Adswag, Havas Media en Spotta

Partners Marketing Report op New Business Radio


www.newbusinessradio.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook: 

Zilveren Kruis en KNVB starten campagne mentale gezondheid

13-10-2025 | 08:44:00
De campagne richt zich op het bespreekbaar maken van mentale druk onder jongeren op en rond het voetbalveld.

Natwerk en AM ontwikkelen campagne rond leefomgevingen

02-09-2025 | 15:39:00
Met de campagne wil AM laten zien hoe het bedrijf kijkt naar de mogelijkheden van gebiedsontwikkeling en hoe leefomgevingen met maatschappelijke waarde kunnen worden gecreëerd.

Natwerk lanceert BiFi Chicken-campagne in Duitsland

27-08-2025 | 09:33:00
Na eerdere campagnes in Nederland en België werkt Natwerk nu ook voor BiFi in Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk.

Reinier Steures: Plezier in projecten houdt Natwerk scherp

20-08-2025 | 10:08:00
Een openhartig gesprek over werk, leven, verandering in het vak en de balans tussen persoonlijke groei en zakelijk succes.

NATWERK en ARTIS lanceren Pridecampagne

30-07-2025 | 13:33:18
Onder het motto Omarm je aard(e) – Love your nature vieren ARTIS en creatief bureau NATWERK seksuele diversiteit in de natuur tijdens Pride.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Twaalf awards voor Happy Horizon bij Digital Impact Awards

20-10-2025 | 15:50:11
De Nederlandse bureaugroep, met in totaal twaalf nominaties, wist ze allemaal te verzilveren.

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Social Advertising Consultant

20-10-2025 | 09:12:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar Social Advertising Consultant - Hoorn

Bekende Nederlandse vrouwen delen ervaringen in TENA-campagne

17-10-2025 | 12:37:27
Rond Wereld Menopauze Dag lanceert TENA de campagne Het is stil voor de overgang, ontwikkeld in samenwerking met Publicis Groupe Nederland en Boomerang.

Diggy Dex en nabestaanden brengen herinneringslied uit voor Monuta

17-10-2025 | 11:30:46
Monuta lanceert dit jaar de vierde editie van de campagne November 2 Remember met een bijzonder initiatief: een nieuw lied van Diggy Dex

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Projectmanager

17-10-2025 | 09:20:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Projectmanager - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.