Luister naar Marketing Report met Verkade en Basic-Fit

Op dinsdag 19 augustus is Marketing Report weer live te horen op New Business Radio. Het programma over creatie, media en data wordt gepresenteerd door Peter Wybenga, met Bas Vlugt als sidekick. Luisteraars kunnen zich opmaken voor een uitzending vol gesprekken met toonaangevende spelers uit de marketing- en communicatiebranche.

Marketing Report is elke derde dinsdag van de maand tussen 18:30 en 20:00 uur te beluisteren. Na de uitzending worden de interviews ook als podcast gedeeld via Marketing Report en kanalen als Spotify, SoundCloud en iTunes.

Gasten in de uitzending

Dit keer schuiven onder anderen Roderick Hietbrink (Verkade), Anoeshka Harpal (Basic-Fit), Arthur Zwamborn (The New Horizon), Reinier Steures (Natwerk), Mark Veenman (CS Digital Media), René Zeedijk en Roger Verdurmen (DPG Media) aan. Zij geven een inkijk in actuele ontwikkelingen en trends in hun vakgebieden.

De uitzending biedt luisteraars de kans om in anderhalf uur bijgepraat te worden over de laatste ontwikkelingen in marketing en communicatie. 

Marketing Report op New Business Radio wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren, Adswag, Havas Media en Spotta

Partners Marketing Report op New Business Radio


www.newbusinessradio.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook: 

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Media Manager

06-01-2026 | 09:23:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Media Manager

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall

TBWA\NEBOKO houdt huis bij Effies 2025

13-11-2025 | 22:53:00
Woeaaaaah! Het kan bijna niet anders dan dat TBWA\NEBOKO alle Nederlandse Effie-records heeft gebroken


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Ogilvy lanceert Brand Devotion-aanpak

18-03-2026 | 15:04:00
Focus verschuift van loyaliteit naar betrokkenheid

Niek Eijsbouts: De scorpion kick als merkmetafoor

18-03-2026 | 14:00:46
Managing Director Sanne Tolsma vertelt over het vaste prijsmodel, de samenwerking met Springbok Group, de veranderde pitchcultuur en haar eigen keuze voor het bureau.

Railinfra start gezamenlijke arbeidsmarktcampagne

18-03-2026 | 12:56:53
De railinfra-sector lanceert met Jij bent iets bijzonders op het spoor een gezamenlijke arbeidsmarktcampagne.

[Vacatures] Megawatt zoekt een Freelance 3D Experience Designer

18-03-2026 | 09:05:00
Megawatt is per direct op zoek naar Freelance 3D Experience Designer

Jumbo ruilt Frank Lammers in voor Rob Kemps

17-03-2026 | 16:22:00
Met de pay-off De JA van Jumbo legt de supermarktketen meer nadruk op prijs, assortiment en service
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.