[JUMP! Retail] Thoughtful Thursday met Rik Ledder
Thoughtful Thursday is een wekelijkse webinar met gesprekken over retail. In samenwerking met JUMP! Retail worden verschillende gasten door Frank Quix en Ernst-Jan Smids geïnterviewd over de belangrijkste topics uit de boardroom van retailers, zijn inspirerende ondernemersverhalen te horen en worden actualiteiten besproken.
Deze week te gast bij Thoughtful Thursday: Rik Ledder. Hij is CEO van TBWA/NEBOKO en daarnaast ook chairman van brancheorganisatie VIA Nederland. Ernst-Jan gaat met Rik in gesprek over zijn fascinatie voor het reclamevak, de belangrijkste uitdagingen in de branche, de rol van reclamebureaus in de economie en de mogelijke impact van AI en ChatGPT.
Lees ook:
JUMP Retail ontwikkelt campagne Kinderboekenweek
JUMP Retail maakte met het CPNB een campagne voor de Kinderboekenweek en die is te zien in vrijwel alle boekenwinkels.
JUMP Retail lanceert SPAR FoodClub-campagne
Deze campagne presenteert de FoodClub als een plek binnen SPAR-winkels waar klanten terecht kunnen voor versbereide broodjes, tosti’s van The Tosti Club en pasta- en wokmaaltijden.
Xenos kiest na pitch voor JUMP Retail
De retailer zocht een bureau voor een aanscherping op de strategie en de ontwikkeling van een nieuw creatief concept.
[Marketing Report TV] Ernst-Jan Smids (JUMP! RETAIL): Het vraagstuk is altijd leading
Ernst-Jan Smids is te gast bij Marketing Report TV. In gesprek met Bas Vlugt en Elzemieke Olsthoorn spreekt hij over het belang van het vraagstuk
[Column] Ernst Jan Smids: De oerkracht van ons vak
Een momentopname van het jaar. En wat voor jaar? Of moet ik zeggen: In wat voor turbulente jaren bewegen we ons al even?
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Hartstichting kiest Happy Horizon voor merk en campagne
Met de samenwerking wil de organisatie de urgentie van hart- en vaatziekten sterker onder de aandacht brengen in Nederland.
Dentsu Creative geeft Branding practice driekoppige leiding
Onder hun leiding legt het bureau de nadruk op zogeheten brand worlds: merkwerelden die verder gaan dan een visuele identitei
Richard Smoorenburg: Q1 gaat lekker! Of toch niet?
Q1 is als vanouds begonnen. De telefoons staan roodgloeiend, de pitch-aanvragen vliegen je om de oren en de buzz in de markt is voelbaar
Tom Dorresteijn start als zelfstandig strategisch adviseur
Hij blijft daarnaast parttime verbonden aan Studio Dumbar/DEPT als partner en strategisch adviseur van het managementteam en opdrachtgevers.
[Vacatures] Megawatt zoekt een 3D Experience Designer
Megawatt is per direct op zoek naar 3D Experience Designer
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert