Joris Gruiters stapt over naar Hotel L'Amour

Per 1 september is Joris Gruiters Head of Strategy bij Hotel L’Amour geworden. De afgelopen vijf jaar vervulde hij die rol ook bij DDB, waar hij een plek had in het management van het bureau en werkte op klanten zoals Kruidvat, IKEA en Centraal Beheer.

Bij Hotel L’Amour wordt hij ook lid van het management dat nu bestaat uit Valérie Dekeuwer (MD), Martijn van Marle en Peter van Rij (ECD’s). Joris Gruiters is geen onbekende voor de hoteliers. Hij werkte bij DDB al nauw samen met Peter van Rij, Martijn van Marle en Aad Kuijper.

Valérie Dekeuwer: “We zijn trots dat Joris onderdeel van ons team wordt, hij is zonder twijfel één van de beste strategen van Nederland. Met zijn komst kunnen we onze klanten nog beter helpen met complexe strategische vraagstukken. "

Joris Gruiters: “Ik heb Hotel L’Amour altijd met veel interesse gevolgd. Als je een creatief bureau opricht precies in de tijd dat A.I. opkomt, dan moet je iets bijzonders kunnen. Dit bureau snapt creativiteit van vandaag - en die van morgen. Daarnaast kreeg ik nu ook de kans om te ondernemen, dat maakt de keuze voor Hotel L’Amour nog aantrekkelijker.”

www.hotellamour.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

ANWB-campagne benadrukt betaalbare energie

10-11-2025 | 09:11:15
De campagne laat zien dat ANWB er niet alleen is bij pech onderweg, maar ook bij het leveren van energie aan huishoudens.

Hotel L’Amour breidt team uit met vijf professionals

21-10-2025 | 17:11:00
De aanwinsten zijn Astrid Meijer, Anna de Groot, Fay Boender, Martijn Klement en Maxime Karman.

Suite Rouge ontwikkelt beautycampagne Kruidvat

09-09-2025 | 14:56:54
Met deze campagne wil de drogisterijketen haar positie versterken als beautybestemming waar consumenten zowel vertrouwde merken als actuele trends vinden

Jorieke de Vries weg bij Jumbo - René Repko opvolger

09-07-2025 | 20:19:00
Jorieke de Vries verlaat per 1 augustus 2025 supermarktketen Jumbo. Haar vertrek volgt enkele maanden na de aanstelling van Tom Heidman als interim-CEO

Hotel L’Amour ontwikkelt zomercampagne Jumbo met Jan Smit

08-07-2025 | 15:41:00
In de campagne staat Jan Smit centraal, die het ontspannen zomergevoel viert met vrienden en familie.
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Mediahuis Nederland en ANWB lanceren campagne met radiospel voor Wegenwacht

14-11-2025 | 14:12:00
Mediahuis Nederland en de Wegenwacht van de ANWB zijn een samenwerking gestart ten behoeve van de campagne Je hebt pas echt pech als je geen Wegenwacht hebt

Bob Koigi: De opmars van de B2B-influencer

14-11-2025 | 12:32:20
In een gefragmenteerde digitale wereld nemen de pogingen om de aandacht van invloedrijke trendsetters te trekken snel toe.

[Vacatures] Serviceplan Amsterdam zoekt een Customer Journey Director bij Plan.Net

14-11-2025 | 08:36:00
Serviceplan Amsterdam is per direct op zoek naar een Customer Journey Director bij Plan.Net - Amsterdam

TBWA\NEBOKO maakt Sinterklaas-commercial voor Albert Heijn

13-11-2025 | 14:00:00
Albert Heijn bereidt zich voor op het jaarlijkse Sinterklaasfeest en richt zich dit jaar sterk op de traditie van het schoentje zetten.

Inter lanceert INTERISTA met DEPT

13-11-2025 | 11:00:23
Het Nederlandse verfmerk Histor is gestart met Geef kleur aan jouw verhaal, een social-first campagne waarin persoonlijkheid en verhalen worden vertaald naar een eigen verfkleur.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.