Joost Zuurbier niet met Financial News Radio maar met Radio4all vanaf januari 2024

Joost Zuurbier start niet met een radiozender die gericht is op een jong publiek met financieel nieuws en zakelijke ontwikkelingen, maar komt met een radiolaboratorium onder de werknaam Radio4all. Joost Zuurbier – bekend van een financieel georiënteerd bedrijf als Yoursafe alsmede internetdomeinbedrijven Freenorm en Dot TK – won met een bod van 6,1 miljoen euro het zogeheten A8-kavel waar Sublime (van Mediahuis) tot 31 augustus 2023 op uitzendt. 

Giel Beelen

Giel Beelen is aangesteld als creatief directeur. Radio4all zal per 1 januari 2024 onder waarschijnlijk een andere naam volledig worden gelanceerd. Juridisch gezien moet de zender op 1 december 2023 uitzenden. Tegenover het ANP, AD en NOS is verklaard dat de verwachting is dat proefuitzendingen in november zullen starten.

Als radiolaboratorium is het de bedoeling dat er steeds andere programma's te horen zijn, met allerlei soorten makers, muziek en onderwerpen waarbij niet op één doelgroep wordt gericht. Het gaat dan om podcastmakers en andere radiomakers. De zender zal vanuit Amsterdam-Oost uitzenden, waar een studio zal worden gebouwd. Het advertentiemodel zou er zo uit komen te zien dat makers zouden meedelen in de advertentie-inkomsten.

Joost Zuurbier weigerde langere uitzending Sublime/Slam!

Giel Beelen meldt aan Marketing Report dat Mediahuis in eerste instantie gevraagd heeft om nog enige tijd Slam! uit te te mogen zenden op het kavel; en ook de vraag voor Sublime is daarbij gesteld die tot en met 31 augustus 2023 uitzendt. Door de eigen plannen van Radio4all wil deze het kavel niet zomaar verpachten volgens eigen zeggen.

Sublime zal per 1 september 2023 alleen via DAB+ te horen blijven. Omdat Joost Zuurbier en Giel Beelen niet klaar zijn met hun plannen, zal het vermoedelijk circa 2 maanden stil worden op de verworven FM-frequenties.

Jeremie Godreche, een Fransman die eerder in de fintech-industrie werkzaam was, was eerder aangesteld als station Manager van Financial News Radio.Hij is niet meer betrokken bij de radio-activiteiten van Joost Zuurbier.

www.radio4all.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

[DutchMedia Podcast]: over overname RTL Nederland & EMF Act

05-07-2025 | 01:00:10
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

NDP: verruiming Ster ten koste private nieuwsmedia

03-07-2025 | 12:46:00
De verruiming van mogelijkheden om te adverteren bij de NPO via de Ster leidt tot 17 tot 27 miljoen aan online reclameomzetderving bij private nieuwsmediabedrijven

Talpa Network vangt bot bij rechtszaak radiovergunningen

02-07-2025 | 00:02:00
Talpa Network heeft bot gevangen bij de aangespannen rechtszaak tegen de minister van Economische Zaken over het per 1 september 2023 mogen hebben van drie in plaats van vier landelijke FM-frequentiepakketten

Kink verliest rechtszaak radiokavels Mediahuis/Talpa Network

01-07-2025 | 23:27:00
Kink, het alternatieve radiostation van Leon Ramaker onder leiding van Jan Hoogesteijn, heeft op alle punten de rechtszaak verloren tegen de vergunningen van de radiofrequenties van Mediahuis Radio en Talpa Network

ASN Bank kiest Alfred voor campagne en landelijke rebranding

01-07-2025 | 15:29:00
ASN Bank introduceert een landelijke campagne, ontwikkeld door bureau Alfred, en opent 116 winkels verspreid over Nederland.
 

Gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.