Joe Public ontwikkelt ALDI-commercial met teaser Andy van der Meijde

Joe Public Amsterdam die de ALDI-kerstcommercial heeft ontwikkeld, kondigt een teaser aan met voetballer Andy van der Meijde en zijn vrouw Melisa Schaufeli. Vanaf 6 december zal de campagne volledig worden uitgerold. Andy van der Meijde werkt inmiddels jarenlang samen met ALDI.

Andy van der Meijde: "Ik ging vroeger als klein jochie al met mijn oma naar de ALDI. Dat ik jaren later de hoofdrol speel in hun campagne is toch goud? We gaan er een mooi feestje van maken."

Online behoort Andy van der Meijde hij tot de meest invloedrijke influencers van Nederland en zijn eigen realityshow op Videoland (RTL Nederland/DPG Media) werd onlangs gelanceerd. Met zijn kenmerkende humor en kinderlijk enthousiasme weet hij miljoenen Nederlanders te bereiken, wat hem voor ALDI de perfecte match maakt.

www.joepublic.nl

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public ontwikkelt campagne voor KiKa

17-02-2026 | 14:55:02
Op Wereld Kinderkankerdag lanceert KiKa samen met Joe Public een campagne onder het motto Laat kinderdromen uitkomen.

Joe Public ontwikkelt carnavalsnummer voor ALDI

10-02-2026 | 17:17:48
Carnaval en Valentijnsdag vallen dit jaar samen. Voor ALDI aanleiding om beide momenten te combineren in een eigen carnavalsnummer: Lekkere Schultenbräu, ik hou van jou.

Marcel Hartog: Tree Hut | Dove | Bud Light

10-02-2026 | 10:52:00
[The International] De executive creative director bij Joe Public bespreekt een aantal Super Bowl commercials

Peter van Wijnaerde: Werk voor een bank. Echt.

09-02-2026 | 08:43:40
De marketeer die anno nu écht iets wil maken dat raakt, blijft hangen en relevant is, die gaat werken voor een bank

Joe Live: Waarom live essentieel is voor marketing

26-01-2026 | 10:53:00
De grootste fout die merken maken met live marketing, is dat ze het behandelen als elk ander kanaal.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.