
Joe Public genomineerd voor Gouden Loeki
De genomineerden voor de Ster Gouden Loeki in de categorie goede doelen zijn bekend. Een onafhankelijke publieksjury van GfK heeft de tv-commercials beoordeeld. Onder andere is Joe Public genomineerd met de campagne Moeder voor KiKa.
De andere vijf kanshebbers uit de tweede helft van 2024 zijn als volgt:
Alzheimer Nederland & Tin Can met: Wat alz... het jouw man is?
Dierenbescherming & Here met: We zetten ons in voor hun toekomst, al 160 jaar
Koninklijke Hondenbescherming met: Geef oudere honden de liefdevolle plek die ze verdienen
Metakids & Vermaand-dag met: Jelte viert maanden, omdat hij geen jaren heeft
Vogelbescherming Nederland & Visual Noise met: Nederland Vogelland
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Joe Public lanceert XXL Voordeelweken-campagne voor ALDI
In de commercial staat een klant centraal die voor het eerst boodschappen doet bij ALDI en verrast is door het aanbod aan grote verpakkingen en voordeelacties.
Joe Public ontwikkelt Thuis in Italië-campagne Grand’Italia
Joe Public Amsterdam is verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de campagne, waarmee Grand’Italia haar positionering aanscherpt.
Peter van Wijnaerde: Porno gaat ons redden van big tech
Vroeger waren er drie soorten videobanden. Je had Betamax, Video 2000 en VHS. Technisch gezien waren Betamax en Video 2000 beter. Toch won VHS.
Peter van Wijnaerde: Algoritmes zijn betere verleiders
Creativiteit komt uit conflict. Uit iets meemaken. Uit iets opmerken. Dáár zit de lading dat het doet resoneren.
Cannes 2025: Liesbeth Bakels en Carina Snippe
New Business Radio zendt deze week live uit vanaf het Cannes Lions International Festival of Creativity. Iedere dag spreken Bas Vlugt en Peter Wybenga met toonaangevende professionals uit media en marketingcommunicatie.
Gepubliceerd door: Daan Dekkers