iO en de NGF lanceren versie 2.0 van de golf.nl app

Sinds 2016 werken de Koninklijke Nederlandse Golf Federatie (NGF) en blended agency iO samen aan een inclusievere digitale golfervaring voor elke speler – ongeacht leeftijd, gender of spelniveau. Versie 2.0 van de Golf.nl app, die meer dan 130.000 maandelijkse gebruikers telt, is een stap in deze missie. 

De uitdagingen: vergrijzing en scheve genderbalans 

Hoe verlaag je de drempel om te beginnen met golf, voor een bredere en jongere doelgroep? En hoe zorg je ervoor dat het spel nog leuker wordt? De NGF en iO tackelen deze uitdagingen met uitbreidingen van de Golf.nl app. De features zijn onderdeel van een meerjarenplan dat er kwam na onderzoek onder 5.000 appgebruikers. 

Danielle Wallet, Algemeen Directeur Bedrijfsvoering van NGF: "Voor een gezonde golfsport is een evenwichtige golfpopulatie een belangrijke focus. Daarom werken we er dagelijks aan om meer vrouwen en jongere mensen aan te trekken voor de golfsport. Toegankelijkheid staat centraal, digitalisering is daarbij essentieel. Met de app Golf.nl bedienen we elke golfer met relevante diensten en het vergroten van het spelplezier. Nu de app ook beschikbaar is voor beginnende spelers die nog geen lid zijn van een club, zetten we weer een volgende stap bij het toegankelijker maken van de golfsport."

Van wens naar werkelijkheid: toegang voor iedereen 

Eenvoudig een starttijd boeken, het spel van je golfvrienden volgen, hun foto’s bekijken en zelf foto’s delen van je gespeelde rondes? Het is mogelijk met de versie van de Golf.nl app. De grootste verandering is dat de app nu ook beschikbaar is voor wie nog geen lid is van een golfclub. In de app vinden beginners informatie, inspiratie en begeleiding om de sport op hun eigen tempo te ontdekken, in lijn met de grootste bewustwordingscampagne van de NGF ooit: ‘Welcome to the Club’. 

Max Doomernik, Product Owner bij iO: "Met de nieuwste ontwikkelingen in de Golf.nl app hebben we een belangrijk digitaal touchpoint toegevoegd aan de customer journey van beginnend golfers. Zo verlagen we de drempel om de sport te beoefenen en maken we golf toegankelijker voor iedereen. Een fantastische mijlpaal die helemaal in lijn ligt met de strategische focus van de NGF." 

www.iodigital.com

www.golf.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

iO helpt AP Hogeschool groeien in Vlaanderen

27-05-2026 | 13:31:00
AP Hogeschool heeft zich ontwikkeld tot de sterkst groeiende hogeschool van Vlaanderen. Het aantal nieuwe studenten groeide sinds 2018 bijna tot het dubbele.

[Vacatures] io zoekt een Business Automation Consultant - Campus Rotterdam

22-05-2026 | 10:40:00
iO is per direct op zoek naar Business Automation Consultant - Campus Rotterdam

[Vacatures] io zoekt een (Interim) Marketing Automation Consultant

22-05-2026 | 09:55:00
iO is per direct op zoek naar(Interim) Marketing Automation Consultant - Campus Eindhoven

iO organiseert webinar over EU Digital Identity Wallet

21-05-2026 | 17:13:00
Op 18 juni 2026 organiseert iO een gratis Engelstalig webinar waarin experts uitleggen wat deze ontwikkeling betekent in de praktijk.

Tamara Van Dalen: De campus is onze creatieve motor

20-05-2026 | 15:59:00
Marketing Report is op 29 mei in Rotterdam voor Agency at Night. Tijdens dit event openen 51 bureaus hun deuren voor jong talent en andere nieuwsgierigen


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: AI herdefinieert merkzichtbaarheid

05-06-2026 | 11:17:51
Nu consumenten steeds vaker AI gebruiken voor aanbevelingen en aankoopbeslissingen, moeten merken ook voor de algoritmes zichtbaar zijn

met melk. creatieve partner van Ahead Nutrition

05-06-2026 | 10:43:00
De Rotterdamse partij gaat aan de slag met creatieve communicatie, social content en merkuitingen voor het Duitse snackmerk.

Bitvavo lanceert WAGMI-campagne met $hirak en Jonna Fraser

05-06-2026 | 10:31:46
Met een anthem van $hirak en Jonna Fraser brengt de campagne voetbal, muziek, cultuur en de crypto-community samen.

[Vacatures] Scheepens zoekt een Account Manager

05-06-2026 | 10:06:00
Scheepens is per direct op zoek naar Account Manager

[Vacatures] Scheepens zoekt een Project Manager

05-06-2026 | 09:51:00
Scheepens is per direct op zoek naar Project Manager
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.