[Interview] Willem-Albert Bol (Abovo Maxlead) over werken voor merken met lef
Willem-Albert Bol is CEO van Abovo Maxlead. We spreken hem onder meer over zijn bedrijf, werken voor merken die lef hebben en lokaal adverteren via AM Local.
Willem-Albert Bol: “We zijn het grootste onafhankelijke bureau van Nederland op het gebied van media, content en performancemarketing. Met een club van 230 mensen zitten we in Hoorn en Oegstgeest. We werken graag voor wat we de uitdagers noemen. Niet de ABN Amro’s en Unilevers van deze wereld, maar liever de Basic-Fits en ALDI’s – merken die lef hebben. Dat uit zich vaak ook in communicatie. Het zijn bedrijven die snel groeien en een bepaalde snelheid en alertheid in zich hebben.”
Kijk dit boeiende interview hier:
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
KFC Nederland kiest winnaar voor soundlogo
De winnende track wordt de komende 2 jaar gebruikt in alle Nederlandse merkcampagnes.
Bob Koigi: Koopgedrag hertekent B2B-marketing
Veranderingen in koopgedrag dwingen B2B-marketeers om hun aanpak voor groei te herzien
[Vacancy] VML has a position for Project Execution Lead
VML is directly looking for Project Execution Lead (Dutch Required) - Amsterdam
Dutch Opening Dinner Cannes Lions 2026
Voor Nederlandse deelnemers aan Cannes Lions 2026 wordt op dinsdag 23 juni een gezamenlijk diner georganiseerd.
Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) wint Global Grand Effie 2025
Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) heeft een Global Grand Effie 2025 gewonnen in de categorie Positive Change: Social Goods – Brands. Deze prijs komt van de internationale Effie Worldwide-organisatie
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert