Hillenaar Outdoor opent mast De Triple langs A16 bij Breda
Out-of-Home organisatie Hillenaar Outdoor begint het jaar met de toevoeging van de mast De Triple, langs de A16/A58 bij Breda. Met ruim 1,3 miljoen passanten per week heeft deze locatie het grootste bereik van alle masten in het portfolio van Hillenaar Outdoor.
Met drie schermen, die synchroon aan elkaar draaien, zijn adverteerders zichtbaar vanaf zes verschillende snelwegen. De Triple Breda A16/A58 wordt vanaf de tweede week van januari in gebruik genomen.
Peter Heemskerk, CEO bij Hillenaar: “We blijven A-locaties toevoegen aan ons aanbod. Juist in economisch onzekere tijden moet je je als mediaexploitant onderscheiden. Wij doen dat door ons netwerk voortdurend uit te breiden, en daarmee ook het bereik van onze adverteerders.”
Het bereik van Hillenaar Outdoor groeide in 2022 al met 30 procent. De teller van Hillenaar Outdoor staat inmiddels op 44 digitale schermen.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Aila de Haas: Vakmanschap maakt het verschil
Pim Weissman: De ‘waarom’ wordt belangrijker dan ooit
ParkinsonFonds en Endeavour lanceren 'dans’-campagne
TBWA\NEBOKO maakt jubileumfilm Staatsloterij
Suite Rouge ontwikkelt prijsformat voor Kruidvat
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert