Hé wat leuk! Een bericht van... Caroline van 't Hek

Het UM-meisjesboek is klaar!

Samen met Yvonne neem ik afscheid van UM. Na 23 jaar, waarvan ruim 4 jaar in co-leadership, is het tijd voor nieuwe avonturen.

Met een hele grote lach, maar vooral met heel veel trots en liefde kijk ik terug op deze jaren bij UM. Hier ben ik mijn werkende leven gestart, als Junior Mediaplanner; er ging letterlijk en figuurlijk een compleet nieuwe wereld voor mij open. Ik ben hier volwassen geworden en heb samen mogen werken met veel geweldige mensen. Met mede UM’ers maar natuurlijk ook Mediabrands collega's, inspirerende klanten en vele (media)partners hebben we mooie samenwerkingen voor de mooiste merken kunnen maken.
 
De afgelopen 4 jaar heb ik, samen met Yvonne, met ongelooflijk veel plezier UM mogen leiden en verder mogen uitbouwen, met de AMMA voor het Beste bureau van Nederland als absoluut hoogtepunt. We zijn er trots op dat wij hebben laten zien dat Co-leadership tot hele mooie resultaten leidt en je elkaars krachten kunt gebruiken om samen sterker te worden!

Wij laten een team met zeer talentvolle mensen en een sterk gewortelde UM-cultuur achter, wat ongetwijfeld gaat zorgen voor nieuwe successen.
HUP UM.

Ik heb echt de tijd van mijn leven gehad, dank aan eenieder die betrokken is geweest bij de totstandkoming van dit prachtige meisjesboek. Met in het bijzonder natuurlijk Yvonne Prins en alle Smart Rebels van UM Nederland.

Tijd voor nieuwe avonturen. 
 
Recht zo die gaat! 

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Bob Koigi: PR balanceert tussen AI en authenticiteit

24-10-2025 | 11:48:00
De pr-industrie bevindt zich op een kritiek punt en navigeert in een landschap waarin mediagedrag gefragmenteerd is

[Vacancy Kinesso has a position for Paid Social Associate Account Director - Nike

24-10-2025 | 09:26:00
Kinesso is directly looking for Paid Social Associate Account Director - Nike - Amsterdam

Vijf trends die de toekomst van retail in Nederland bepalen

23-10-2025 | 17:50:00
Uit het Retail Buying Study 2025 van IPG Mediabrands blijkt dat consumenten kritischer, pragmatischer en technologiegedrevener winkelen dan ooit.

Richard Smoorenburg: Exit readiness is nu topprioriteit

20-10-2025 | 11:45:00
Vanwege zijn komst als columnist bij Marketing Report spreken we hem over de markt van marketing en media.

Tale Meester: Marketing to Humans vs Marketing to AI

20-10-2025 | 10:24:00
Hoe kun je als marketeer nog verschil maken? Hoe ziet onze baan er over vijf jaar uit?
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Onlyhumans laat Vlaanderen blauw kleuren voor Flitsmeister

27-10-2025 | 13:47:00
Om in Vlaanderen meer naamsbekendheid op te bouwen, werkt Flitsmeister samen met reclamebureau Onlyhumans.

DELA en Lucy lanceren campagne over vooruitdenken

27-10-2025 | 12:14:00
De campagne, ontwikkeld door bureau Lucy, draait om de boodschap Vooruitdenken, uit liefde voor hen die achterblijven.

[Vacatures] Ocean Outdoor zoekt een Fotograaf

27-10-2025 | 08:15:00
Ocean Outdoor is per direct op zoek naar Fotograaf - Amsterdam

Bob Koigi: PR balanceert tussen AI en authenticiteit

24-10-2025 | 11:48:00
De pr-industrie bevindt zich op een kritiek punt en navigeert in een landschap waarin mediagedrag gefragmenteerd is

[Vacancy Kinesso has a position for Paid Social Associate Account Director - Nike

24-10-2025 | 09:26:00
Kinesso is directly looking for Paid Social Associate Account Director - Nike - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.