
Greetz kiest voor Fitzroy als creatief bureau
Greetz, dat dit jaar zijn 20-jarig jubileum viert, heeft na een bureau-oriëntatie Fitzroy gekozen als creatieve partner. De samenwerking start met een campagne waarin de mogelijkheden van het platform voor kaarten en cadeaus centraal staan.
Voor de campagne, die volledig met paper-art is vormgegeven, werd de hulp ingeroepen van paper-artist Noa Verhofstad, die onder meer bekend is van werk voor Vlisco en Hermes.
Suus Hoogeland, marketing manager bij Greetz: “willen mensen inspireren om elk moment speciaal te maken met iets persoonlijks en unieks. Dit kan bijvoorbeeld met je eigen video, foto's of een ingesproken berichtje.”
Jur Baart, partner bij Fitzroy: “Het is een eer om met Greetz samen te werken in zo'n bijzonder jaar. Het maken van een volledige campagne met paper-art was een creatieve uitdaging die precies aansluit bij de visie van Greetz: persoonlijke, unieke kaarten die elk moment speciaal maken.”
De campagne zal zowel online als op sociale media te zien zijn.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Chris Oomen introduceert Christian Alexander parfums
Jur Baart: Het ideale bureau
Fitzroy: spel groeit uit tot kern van merkbeleving
Anne-Marie Twigge: Paltrow’s plottwist
Waarom we onze dochters offline moeten leren leven
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld
[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative
Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025
DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother
SuperRebel ontwikkelt website voor MP Motorsport
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert