Gerard Ekdom start per september bij Radio Veronica

Nadat Gerard Ekdom op 31 mei 2024 afscheid nam van Radio 10, is hij vanaf 2 september terug op de radio bij Radio Veronica. Hij zal daar elke werkdag van06:00 tot 09:00 uur zijn ochtendshow Ekdom in de Morgen maken. Nieuwslezeres Marijke Ketel voorziet de luisteraars daarbij van het laatste nieuws.

Gerard Ekdom: "Na de zomervakantie begin ik dan eindelijk aan de ochtendshow op Radio Veronica. Ik kan niet wachten om elke ochtend met de luisteraars een feestje te maken op de radio. Ik had nooit gedacht dat ik dit ooit zou zeggen, maar ik kijk uit naar het moment dat mijn wekker weer om 04:00 uur gaat." 

Robbert-Jan van de Velde, Station Director van Radio Veronica bij Mediahuis Radio: "We staan nu echt aan de vooravond van een nieuw hoofdstuk voor Radio Veronica. Gerard overlaadt ons nu al met zijn energie en mooie ideeën. Ik kan niet wachten tot september, wanneer hij de luisteraars elke ochtend meeneemt in zijn enthousiasme."

De komst van Gerard Ekdom werd begin dit jaar aangekondigd, samen met de overstap van Wouter van der Goes en Frank van 't Hof van NPO Radio 2 naar de middagshow van Radio Veronica. Per september 2024 is de programmering compleet. 

Marijke Ketel werkte in haar journalistieke carrière bij meerdere nieuws- en actualiteitenprogramma's, zoals WNL op Zondag, RTL Late Night, Shownieuws en Hart van Nederland. Sinds 2022 presenteert ze ook Hart van Nederland en het afgelopen jaar was ze te horen als nieuwslezer op Radio 10. Max Schuiling was de afgelopen jaren als producer regelmatig te horen bij Gerard Ekdom in de Morgen en zal deze rol ook weer op zich nemen bij Radio Veronica. 

www.radioveronica.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Herbert Visser stopt als statutair directeur Mediahuis Radio

13-11-2025 | 16:52:00
Herbert Visser stopt per eind 2025 als statutair directeur bij Mediahuis Radio. Hij blijft het radiobedrijf ondersteunen in een adviserende rol.

Radio Veronica verbindt zich aan Telstar

10-07-2025 | 09:00:00
Het logo van de radiozender komt op het thuisshirt, uitshirt en de broek van de club te staan.

Gijs Alkemade naar Radio Veronica

26-05-2025 | 13:51:00
Gijs Alkemade maakt de overstap van SLAM! naar Radio Veronica en presenteert daar vanaf juni het programma Gijs tot Laat op de doordeweekse late avond.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Zenderproducer Radio Veronica

31-03-2025 | 08:38:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Zenderproducer Radio Veronica - Fulltime/Parttime

Minister en ACM houden vast aan limiet radiokavels

21-03-2025 | 15:21:00
De mededingingsautoriteit ACM en minister Dirk Beljaarts (PVV) van Economische zaken blijven bij het standpunt dat één partij maximaal drie landelijke FM/DAB+-vergunningen mag bezitten


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Trainline zet merkstrategie om naar steunpunt voor reizigers

11-12-2025 | 14:06:00
Voor de introductie ontwikkelde W+K Amsterdam een campagne die herkenbare frustraties rond vertragingen centraal zet.

GoSpooky ontwikkelt social kerstserie de Etos Cadeaubus

11-12-2025 | 12:19:51
Etos start deze feestdagen met de Etos Cadeaubus, een vierdelige social kerstserie die te zien is op Instagram en TikTok.

[Vacatures] Springbok zoekt een SEA Consultant

11-12-2025 | 09:54:00
Springbok is per direct op zoek naar een SEA Consultant - Den Bosch

[Vacatures] Springbok zoekt een CRM Consultant

11-12-2025 | 09:29:00
Springbok is per direct op zoek naar een CRM Consultant - Den Bosch

[Vacatures] Serviceplan Group zoekt een Digital Consultant bij Mediaplus

11-12-2025 | 09:02:00
Serviceplan Group Netherlands is per direct op zoek naar een Digital Consultant bij Mediaplus - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.