Gardeners werkt voor Lowlander

Lowlander, het biermerk dat brouwt met botanicals (kruiden, specerijen en fruit), kiest na een pitch ervoor om met Gardeners samen te werken om de merk- en impact-communicatie beter over de bühne te krijgen. Gardeners gaat aan de slag met de merkstrategie en campagne-ontwikkeling.

Vanuit de gedachte ‘take less & give back’ is het maken van maatschappelijke impact altijd al een belangrijk onderdeel van Lowlander geweest. Zo gaat 1% van de omzet naar goede doelen gericht op biodiversiteit en behoud van de natuur. Lowlander is sinds 2022 C02 neutraal. Daarnaast zet het Nederlandse biermerk in op een breed en smaakvol en alcoholvrij portfolio.Ontzettend veel goeds en belangrijks. Lowlander en Gardeners gaan samen op zoek naar een manier om eenduidiger en daardoor impactvoller over alle initiatieven te communiceren.

Fleur de Vries, Marketing Lead Lowlander: “Er zitten in Lowlander, zowel in het merk als in de smaak, ongelooflijk mooie verhalen en verborgen parels. Al vanaf het begin van ‘onze reis’ zijn duurzaamheid en circulariteit belangrijke pijlers - en juist hier willen we meer mensen mee inspireren. Vol met vertrouwen in de creatieve en strategische kwaliteiten van het Gardeners-team, kijken we ernaar uit om samen de volgende stappen in deze reis te maken.”

Maandag 6 november werd de samenwerking symbolisch afgetrapt op de Lowlander Botanical Fair waar Pascal van Ham, partner & strategy director bij Gardeners, een inspiratie-talk gaf over de toekomst van duurzame merken. Tijdens het evenement presenteerde Lowlander het Impact Report en kregen vier impact partners waaronder MaGie Creations, Sea Ranger Service, Trees for all, Wereld Natuur Fonds, het podium.

Naast Lowlander werkt Gardeners ook voor Gulpener. Gardeners is trots om te mogen werken voor twee echte impactmakers die voorop lopen in de bierindustrie.

www.gardeners.nl

www.lowlander.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Natuurbegraafplaatsen van Waarde en VENGEAN: Emotie Jouw stukje Aarde overbrengen

26-01-2026 | 19:29:23
Chris Schreve, Bram Holzapfel en Merijn Breedveldt over de campagne van Natuurbegraafplaatsen van Waarde

Anne Stokvis en Monique Bergers: Campagne 113 geslaagd als gesprek opent en taboe verkleint

26-01-2026 | 19:02:00
113 Fonds heeft samen met N=5 de campagne Lessen voor het Leven ontwikkeld om aandacht te vragen voor zelfdoding bij jonge mensen tot 25 jaar

Zandbeek ontwikkelt social-first campagne voor VOAM

26-01-2026 | 17:07:54
VOAM richt zich op haarverzorging voor mensen met krullen en kiest daarbij voor productie zonder dierproeven en met ingrediënten uit Europa.

Capitola ontwikkelt inhaker game Feisty Furbs

26-01-2026 | 16:15:00
Het gebruik van Roblox als marketingkanaal neemt sterk toe. In 2024 voerden meer dan 400 merken een activatie uit op het platform

LePub Milan ontwikkelt Samsung-campagne rond Winterspelen 2026

26-01-2026 | 15:53:00
Het merk gebruikt het sportpodium om het klassieke beeld van overwinning te herdefiniëren en de aandacht te verleggen van individuele prestaties naar gezamenlijke inspanning.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.