Future Friday op New Business Radio

New Business Radio start op vrijdag 8 maart met het programma Future Friday. In het programma wordt maandelijks onze duurzame toekomst onder de loep genomen en worden verbindingen gelegd om gezamenlijk de transitie te versnellen.

In Future Friday komen thema’s aan bod als energietransitie, circulaire economie, duurzame voedselvoorziening en duurzame financiering. Future Friday is meer dan een programma alleen. Rondom de uitzending ontmoeten studiogasten, partners en andere bezoekers elkaar. Het programma biedt hiermee verbinding en inspiratie voor een duurzame toekomst.

Future Friday is elke tweede vrijdag van de maand tussen 12:00 en 13:00 uur te beluisteren op New Business Radio. Het programma wordt gepresenteerd door Glenn van der Burg.

Glenn van der Burg: "Uit de vele interviews met experts op ons radiostation blijkt de wil, de dwang, het geld en de technologische mogelijkheden voor de duurzame transitie er te zijn. Maar om de transitie te versnellen moeten Nederlandse bedrijven veel meer gaan samenwerken en over de grenzen van branches innoveren en opschalen. Met Future Friday bieden we een platform om deze verbindingen te leggen."

www.newbusinessradio.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Florian Toen: Gaming bereikt twee op de drie Nederlanders

22-01-2026 | 10:01:12
Bij Marketing Report spreekt hij over de misverstanden rond gaming, de omvang van het kanaal en hoe hij de complexiteit eruit haalt voor adverteerders.

Floor Hesselmans: Westland Kaas groeit al 90 jaar op smaak

22-01-2026 | 09:42:00
We spreken haar over het negentigjarig bestaan van het bedrijf, de combinatie van marketing en operatie en de manier waarop ze blijft bouwen aan merken

Gookie Sassen: Op maandag werken we voor de wereld

22-01-2026 | 08:40:43
Gookie Sassen is oprichter van Closed on Monday. In Marketing Report op New Business Radio vertelt hij over creatief bureau Closed on Monday

Madelein Hiensch: Eén loket maakt retail media schaalbaar

21-01-2026 | 10:18:00
In Marketing Report op New Business Radio vertelt zij hoe het bedrijf retailers en exploitanten samenbrengt in één salesnetwerk voor retail media.

Tom Dijk: Consistente merkuitrol vraagt om regie door RGN

21-01-2026 | 09:35:00
Bij Marketing Report op New Business Radio vertelt hij hoe RGN is uitgegroeid tot een implementatiepartner die alle merkdragers overziet
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

eyes + more en VENGEAN lanceren campagne met Sylvie Meis

02-02-2026 | 15:14:36
eyes + more introduceert de merkpositionering way more you en lanceert een internationale campagne, ontwikkeld door bureau VENGEAN.

Laatste kwartaalwinnaars Ster Gouden Loeki 2025 bekend

02-02-2026 | 14:34:00
Een onafhankelijk publiekspanel van GfK heeft tv-commercials uit het laatste kwartaal beoordeeld en daaruit 10 winnaars geselecteerd.

VENGEAN zet campagne Hans Anders voort met Yvon Jaspers

02-02-2026 | 14:06:00
De campagne bouwt verder op een strategie waarin bekende Nederlandse gezichten de merkbelofte Alleen de prijs is Anders laden.

Angelique de Hont: Workflows belangrijker dan losse AI-tools

02-02-2026 | 14:00:00
In de reeks What Matters Now House delen experts van Matter hun perspectief op ontwikkelingen die het contentvak structureel beïnvloeden

The Good Roll start campagne tegen taboe op bruin wc-papier

02-02-2026 | 12:22:00
Met de slogan Bruin, omdat er geen shit in zit vraagt het toiletpapierbedrijf aandacht voor de impact van een alledaags product waar weinig bij wordt stilgestaan.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.