Formulier The List | PR Agencies
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Cees Faes: Pitchmanifest? Wat dacht je van een aanbestedingsmanifest?
Er verdwijnen jaarlijks sloten aan uren in trajecten die uiteindelijk precies één winnaar opleveren en een indrukwekkende verzameling tweede plaatsen.
Brand Potential breidt team uit in België en Nederland
Brand Potential heeft het Benelux-team uitgebreid met Yasmine Comyn en Marloes Ploeg. Beiden zijn in april gestart
Dr. Oetker kiest team5pm als social- en influencerbureau
Het bureau wordt verantwoordelijk voor de socialstrategie en uitvoering voor zowel het pizza-assortiment als de bakmerken van Dr. Oetker.
[SHOWREEL!] Moederannecasting
Moederannecasting is niet het standaard castingbureau. Wij combineren jarenlange ervaring met persoonlijke en flexibele aanpak.
Fastned kiest Scooperz als social media-partner
Fastned heeft Scooperz verkozen als social media-partner. Daarbij ondersteunt Scooperz bij de strategische invulling van de social media-kanalen, conceptontwikkeling, scripts en content executie voor de Fastned-kanalen
Dit artikel is gepubliceerd door: Caspar Scherphuis