Fightclub ontwikkelt campagne Paturain Naturel

Fightclub Breda ontwikkelde de introductiecampagne voor Paturain Naturel, met in de hoofdrol een tv-commercial met de vertrouwde, luchtige humor. 

Amélie Cadroas, Senior Brand Manager Savencia: "De categorie van verse, naturel roomkaas is nog steeds groeiende in Nederland. Als wij echter naar het aanbod kijken dan zien we producten die wat ons betreft niet puur genoeg zijn. Er zitten ingrediënten in die er eigenlijk niet in hoeven te zitten. Daarom introduceren we Paturain Naturel. Het bevat alleen verse room, melk en een snufje zout. En die pure eenvoud herken je in de smaak, die smeuïg en fris is als geen ander product op de markt. In een tijd dat consumenten zich steeds bewuster worden van de kwaliteit van hun voeding, en steeds vaker de ingrediënten achterop verpakkingen lezen, denken we dat we met Paturain Naturel een ijzersterke toevoeging aan het koelschap introduceren."

Richard Hol, Creative Director Fightclub: "Als Nederlander smeer je de standaard witte roomkaas vaak als basis voor iets anders op je brood of cracker; erbovenop stapel je andere ingrediënten om het lekker te maken, zoals zalm, avocado of tomaatjes. Maar nieuwe Paturain Naturel smaakt in al zijn pure eenvoud zo heerlijk fris, daar hoef je helemaal niets op te stapelen. Dit insight was de basis van de creatieve strategie die we hebben ontwikkeld. Het creatieve concept heeft daar vervolgens de herkenbare humor van Paturain aan toegevoegd, met een gezin waarvan de vader een iets te overijverige bagagestapelaar is. Bovendien maakt de film duidelijk dat Paturain Naturel niet voor het borrelplankje is maar voor de lunch. We hebben de film geschoten met Colin Huijser, een regisseur die als geen ander weet hoe je de humor in een script tot leven kunt wekken. Tijdens de introductieperiode wordt de tv-campagne aangevuld met in-store communicatie, zoals wobblers, koelkastvlaggen en narrow casting."

Credits:

Merk: Paturain | Klant: Savencia Fromage & Dairy Benelux | Marketing Director: Alice Hellawell | Senior Brand Manager: Amélie Cadroas | Junior Brand Manager: Lucie Masse | Creative Agency: Fightclub | Creative Director: Richard Hol | Copywriter: Pieter van den Heuvel | Art Director: Cas Hamers | Merkstrateeg: Lisa Knapen | Producer: Jelle Smidt | Client Service Director: Lesley Bosch | Project Manager: Doreen Lammerse-Bonté | Productiemaatschappij: Nosh Foodfilms | Regisseur: Colin Huijser | Senior Producer: Sandra Verbaas

www.fightclub.nl

www.savencia-fromagedairy.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Cees Faes: Niemand van ons had het merk ‘Bad Bunny’ bedacht

09-02-2026 | 14:36:00
Ik was eigenlijk helemaal niet van plan om over Bad Bunny te schrijven.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Data & Tracking Specialist

09-02-2026 | 08:00:00
Fightclub is per direct op zoek naar Data & Tracking Specialist (parttime/fulltime) - Breda

[Vacatures] Fightclub zoekt een SEO Specialist

09-02-2026 | 07:48:00
Fightclub is per direct op zoek naar SEO Specialist - Breda

[Vacatures] Fightclub zoekt een Senior SEA Specialist

29-01-2026 | 10:19:00
Fightclub is per direct op zoek naar Senior SEA Specialist - Breda

[Vacatures] Fightclub zoekt een Medior Developer

29-01-2026 | 10:18:29
Fightclub is per direct op zoek naar Medior Developer - Breda


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

NOISE ontwikkelt campagne over verborgen diabetes type 2

11-02-2026 | 11:45:22
Centraal in de campagne staat het gegeven dat in Nederland naar schatting 400.000 mensen rondlopen met diabetes type 2 zonder dat zij dit weten.

Paul van Kuilenburg: Pepsi | Grubhub | Rippling

11-02-2026 | 10:57:00
[The International] Head of Strategy en Partner bij Alfred bespreekt een aantal Super Bowl-commercials

Zandbeek ontwikkelt campagne voor Bruynzeel cosmetic homecare

11-02-2026 | 10:49:00
Centraal in de campagne staat de herkenbare Bruynzeel-fles. De houtnerven, bronzen details en de paarse kleur zijn in de video nadrukkelijk in beeld gebracht.

LYNX kiest Lemon Scented Tea als creatief bureau

11-02-2026 | 10:17:00
LYNX heeft na een pitchtraject Lemon Scented Tea geselecteerd als strategisch en creatief bureau.

Odido past Jutta-commercial binnen 24 uur aan

11-02-2026 | 10:11:00
Odido heeft minder dan 24 uur na de olympische gouden race van Jutta Leerdam een aangepaste versie van zijn lopende tv-commercial uitgezonden
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.