Fightclub ontwikkelt Aston Martin F1-campagne voor Circle8

IT-staffer Circle8 is de komende jaren partner van het Aston Martin Formule 1 Team. Brand & Performance Agency Fightclub tekende voor de internationale activatiecampagne Acceler8 Your Future, waarmee Circle8 IT-talent uit heel Europa gaat werven voor een baan bij het prestigieuze team.

Marijn Verheijen, creatief bij Fightclub: "Natuurlijk zijn alle campagnes waar we aan mogen werken bijzonder, maar deze is natuurlijk wel erg speciaal. We hebben ervoor gekozen de brand promises van zowel Circle8 als Aston Martin te verenigen in één slogan: Acceler8 Your Future."

Vivian Minten, CEO van Circle8: "In Formule 1 draait alles nu om IT. Dat bepaalt het verschil tussen winnen en verliezen. Om gevraagd te worden door een van de meest ambitieuze teams van allemaal, Aston Martin, zegt veel over het niveau van dienstverlening dat we inmiddels leveren en dat wilden we niet zonder pakkende campagne onvermeld laten."

De campagne zal met name digitaal over meerdere platforms gaan lopen.

www.fightclub.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Cees Faes: "Ik vind daar dus iets van..."; de natte scheet onder de gezegden

13-04-2026 | 15:35:00
Er zijn zinnen die een gesprek openen. En er zijn zinnen die vooral doen alsof. "Ik vind daar iets van" of "ik vind daar wat van" is er zo één. De natte scheet onder de gezegden.

Fightclub en The Finest PR bundelen krachten voor Rueda

02-04-2026 | 10:05:11
Binnen de samenwerking bundelen beide partijen hun expertise op het gebied van strategie en creatie.

Age Yska: Is marketing een rockband of een orkest?

30-03-2026 | 00:00:00
Age Yska is Marketing Manager Region West bij edding. Hij kijkt naar de wereld als één groot creatief canvas.

Dennis de Cat: Bouw systemen in plaats van losse campagnes

16-03-2026 | 12:26:00
Marketing Report spreekt in Antwerpen met Dennis de Cat, Owner & CEO van FIGHTCLUB.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Digital Marketing Consultant

03-03-2026 | 08:26:00
Fightclub is per direct op zoek naar Digital Marketing Consultant - Breda, Antwerpen

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

AI AM breidt uit en wijst op AI-achterstand Nederland

23-04-2026 | 15:42:12
Volgens de initiatiefnemers wijst die groei op een bredere uitdaging: de adoptie van AI in Nederland blijft achter door een gebrek aan infrastructuur.

Dorst & Lesser verzorgt socialstrategie Center Parcs

23-04-2026 | 15:17:53
De samenwerking richt zich op het verbreden van de merkperceptie, waarbij het merk zich positioneert als meer dan een familieresort.

Coen Zuijdervliet: Reet, kak, bil (of gewoon goede reclame?)

23-04-2026 | 10:12:30
Er lijken de laatste tijd wat ongeschreven reclameregels te sneuvelen. En eerlijk? Dat is verfrissend.

SteamTalmark start wervingscampagne Veiligheid & Service

23-04-2026 | 09:50:00
In de campagne staan huidige medewerkers centraal, die potentiële collega’s uitnodigen om als buddy mee te lopen en het vak van dichtbij te ervaren.

Stukje van mij Global Grand Effie Contender

23-04-2026 | 07:19:00
KPN heeft met de campagne Stukje van mij een nominatie gekregen als Global Grand Effie Contender tijdens de Global Best of the Best Effie Awards 2025. Eerder werd de campagne al bekroond bij de Effie Europe Awards
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.