Fightclub ontwikkelt Aston Martin F1-campagne voor Circle8

IT-staffer Circle8 is de komende jaren partner van het Aston Martin Formule 1 Team. Brand & Performance Agency Fightclub tekende voor de internationale activatiecampagne Acceler8 Your Future, waarmee Circle8 IT-talent uit heel Europa gaat werven voor een baan bij het prestigieuze team.

Marijn Verheijen, creatief bij Fightclub: "Natuurlijk zijn alle campagnes waar we aan mogen werken bijzonder, maar deze is natuurlijk wel erg speciaal. We hebben ervoor gekozen de brand promises van zowel Circle8 als Aston Martin te verenigen in één slogan: Acceler8 Your Future."

Vivian Minten, CEO van Circle8: "In Formule 1 draait alles nu om IT. Dat bepaalt het verschil tussen winnen en verliezen. Om gevraagd te worden door een van de meest ambitieuze teams van allemaal, Aston Martin, zegt veel over het niveau van dienstverlening dat we inmiddels leveren en dat wilden we niet zonder pakkende campagne onvermeld laten."

De campagne zal met name digitaal over meerdere platforms gaan lopen.

www.fightclub.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Dennis de Cat: Bouw systemen in plaats van losse campagnes

16-03-2026 | 12:26:00
Marketing Report spreekt in Antwerpen met Dennis de Cat, Owner & CEO van FIGHTCLUB.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Digital Marketing Consultant

03-03-2026 | 08:26:00
Fightclub is per direct op zoek naar Digital Marketing Consultant - Breda, Antwerpen

[Vacatures] Fightclub zoekt een Digital Marketing Consultant (freelance)

03-03-2026 | 08:06:00
Fightclub is per direct op zoek naar Digital Marketing Consultant (freelance) - Breda, Antwerpen

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.

Finalisten Ster Gouden Loeki 2025 bekend

24-02-2026 | 09:02:33
De finalisten voor de Ster Gouden Loeki 2025 zijn bekendgemaakt. Daarmee is de stemperiode voor de publieksprijs voor tv-reclame officieel gestart.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Eigen merk Kruidvat centraal in campagne

24-03-2026 | 11:59:39
De campagne speelt in op de behoefte van consumenten om bewuste keuzes te maken zonder in te leveren op kwaliteit

Adriaan Hogervorst: Ieders lievelingsadvertentie

24-03-2026 | 10:11:00
Ik leg elke maand een spraakmakende campagne voor aan een focusgroep van doorsnee-consumenten. Wat snappen ze, wat voelen ze, en wat blijft hangen?

Youri Wanders: Verdienmodellen – we missen het punt

24-03-2026 | 09:53:00
LinkedIn staat er vol mee, vakbladen geven het veel aandacht en de afgelopen tijd zit ik opvallend vaak in gesprekken over verdienmodellen

met melk. lanceert Maandlanders voor start-ups

24-03-2026 | 09:49:40
met melk. introduceert Maandlanders, een propositie waarmee founders, start-ups en proposities binnen 30 dagen een merkfundament laten ontwikkelen.

Lode Schaeffer: INDIE bouwt op onafhankelijk denken

24-03-2026 | 09:08:38
In gesprek met Bas Vlugt tijdens Marketing Report TV gaat het over onafhankelijk denken als motor voor verandering
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.