Feyenoord: Mediamarkt hoofdsponsor?

De Telegraaf meldt dat Mediamarkt de hoofdsponsor wordt van voetbalclub Feyenoord. Net als Feynoord is het hoofdkantoor van Mediamarkt Nederland in Rotterdam gevestigd. Een woordvoerder van Mediamarkt wil over dit onderwerp desgevraagd geen commentaar geven. 

Onderdeel van de deal zou zijn dat Mediamarkt de hoofdshirtsponsor zou worden. Sinds 2021 is EuroParcs op de voorzijde van het Feyenoord-shirt te zien. De Telegraaf stelt dat de overeenkomst voor drie jaar lang 20 miljoen euro zou kunnen opleveren voor de Rotterdamse voetbalclub. Grote voetbalclubs zetten de data van hun fans voor sponsoren om potentiele klanten te bereiken.

Feyenoord haalde in het seizoen 2022/2023 de landstitel en speelt daardoor automatisch mee in de Champions League waarmee het een Europese uitstraling heeft. Voor het lopende 2023/2024-seizoen is de kans groot dat Feyenoord opnieuw een kwalificatie voor de Champions League zal halen.

Mediamarkt is onderdeel van het Duitse Mediamarkt Saturn (dat weer van Ceconomy is) en is meestal onder de merknaam Mediamarkt actief in 13 landen met 1024 winkels en circa 50.000 medewerkers met een jaaromzet van meer dan 22 miljard euro. In Nederland zijn er 49 Mediamarkt-winkels met 3738 medewerkers.

www.feyenoord.nl

www.mediamarkt.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Joy Beune wint zilver als Team TCL-ambassadeur

18-02-2026 | 11:55:45
Joy Beune heeft zilver veroverd op de ploegenachtervolging tijdens de Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026.

EK Living en Auping lanceren Topdream

16-02-2026 | 16:07:01
De circulaire matraslijn is exclusief ontwikkeld voor de aangesloten leden van EK Living en ligt vanaf half maart bij een select aantal winkels.

Polestar wordt mobiliteitspartner van TEFAF

16-02-2026 | 11:35:15
Met het partnership verbinden het elektrische-automerk en de internationale kunstbeurs hun ambities op het gebied van design, kunst en duurzaamheid.

Lynk & Co mobiliteitspartner van IFFR 2026

30-01-2026 | 15:13:00
Tijdens de Opening Night op 29 januari en gedurende het festival tot en met 8 februari verzorgt het automerk het vervoer van genodigden en talent in Rotterdam.

Heineken lanceert wereldwijd platform Fans Have More Friends

29-01-2026 | 15:04:00
Met het platform zet het merk fandom centraal als manier om mensen met elkaar te verbinden
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu Creative ontwikkelt campagne rond kinderkanker

17-02-2026 | 16:23:00
De social- en OOH-campagne speelt in op het inzicht dat veel mensen ouders en kinderen met kinderkanker willen steunen, maar niet weten hoe.

Esprix versterkt jury 26e Gouden Giraffe Awards

17-02-2026 | 15:19:21
De inzendperiode voor de Esprix Awards start dit jaar al op 22 december. Daarmee krijgen inzenders de mogelijkheid om nog vóór de feestdagen hun cases aan te melden

Joe Public ontwikkelt campagne voor KiKa

17-02-2026 | 14:55:02
Op Wereld Kinderkankerdag lanceert KiKa samen met Joe Public een campagne onder het motto Laat kinderdromen uitkomen.

NEEW ontwikkelt actie voor lancering Filled Tony’s

17-02-2026 | 14:13:00
Met de campagne speelt Tony’s in op drukke momenten en volle agenda’s, door mensen onverwacht te verrassen met een gevulde reep.

VENGEAN ontwikkelt branding voor Natuurbegraafplaatsen van Waarde

17-02-2026 | 09:01:00
In de merkstrategie staat de combinatie van centrale kwaliteitsbelofte en lokale identiteit centraal.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.