Every Day heeft Thomas Cival benoemd tot Commercial Creative Director. In die rol richt hij zich op de verdere ontwikkeling van de creatieve propositie en op merkwerk voor opdrachtgevers.
Cival brengt 16 jaar ervaring mee op het snijvlak van strategie, creatie en commercie. Hij werkte zowel aan bureauzijde als binnen een internationale corporate omgeving en sluit bij Every Day aan bij de koers van het bureau als boutique agency.
Ervaring bij bureaus en CM.com
Cival begon zijn loopbaan als Art Director bij The Communication Company, inmiddels Fightclub. Daar werkte hij voor merken als Jupiler, Hertog Jan, Corona, Mora, Interpolis, Dunlop en Space Expedition Curaçao.
Daarna vervulde hij creatieve en strategische functies bij Adeptiv, tegenwoordig Springbok, waar hij onder meer werkte voor Samsung, MediaMarkt en PSA. Bij Fingerspitz bouwde hij als Creative Director de creatieve afdeling op en werkte hij voor onder andere Nespresso, Kenwood, De’Longhi, Red Band, Venco, Bruynzeel, Cortina, Plein.nl en Mammoet.
Leiding aan creatief team van CM.com
De afgelopen 4 jaar gaf Cival leiding aan het interne creatieve team van technologiebedrijf CM.com. Daar was hij verantwoordelijk voor de creatieve en merkontwikkeling van het internationale merk, dat actief is in 22 landen.
Hij werkte onder meer aan de branding van AI-platform HALO en aan internationale campagnes rond de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix en de Absa Cape Epic.
Eerdere samenwerking met Every Day
De overstap naar Every Day volgt op een bestaande relatie tussen Cival en het bureau. Vanuit Fingerspitz werkte hij eerder samen met Every Day aan een project voor Kenwood, dat werd bekroond met een award.
Volgens Every Day vormt de gedeelde visie op samenwerking, kwaliteit en langetermijnrelaties de basis voor de samenwerking.
Strategie, creativiteit en commercie verbinden
Wouter Koen, Co-founder & Strategie bij Every Day: "Merken en organisaties relevant houden in het hier en nu is waar wij iedere dag aan werken. De ontwikkelingen in ons vak gaan razendsnel, maar juist daardoor blijven menselijk inzicht, sterke strategie en creativiteit het verschil maken. Thomas brengt die kwaliteiten samen. Met zijn ervaring en visie versterkt hij de koers die wij als boutique agency bewust hebben gekozen."
Thomas Cival: "Creativiteit heeft voor mij pas echte waarde als ze organisaties vooruit helpt. In de huidige markt vraagt dat om een sterke verbinding tussen strategie, creativiteit en commercie. Juist nu AI veel verandert binnen ons vak, ontstaat er meer ruimte voor strategie, sterke verhalen en duurzame klantrelaties. Die visie herken ik volledig bij Every Day. Ik kijk ernaar uit om samen met klanten werk te maken dat niet alleen creatief verrast, maar ook aantoonbaar bijdraagt aan hun ambities en groei."



