EssenceMediacom en Vredestein lanceren zomerband in pan-EU campagne

Vredestein introduceert de Ultrac Pro zomerband, gedreven door de slogan "The New Ultrac Pro: The face of beauty, the heart of a beast". In opdracht van Vredestein heeft EssenceMediacom (een onderdeel van GroupM) vorige week, in samenwerking met StudioM – GroupM Creatives, een pan-Europese campagne gelanceerd ter introductie van de Vredestein Ultrac Pro zomerband.

Om de Ultrac Pro-band met impact te introduceren, heeft EssenceMediacom het 3D-scherm Piccadilly Lights in Londen als startpunt gekozen. Hier is een 3D-illusie gecreëerd van de Ultrac Pro band, die transformeert in een krachtige panter. De 3D-video is doorvertaald naar 70 verschillende assets, zodat de campagne in 8 Europese landen kan worden uitgerold. Door samenwerking met automotive partijen in verschillende markten en een hyperlokale media-inzet wordt de boodschap, "The face of beauty, the heart of a beast", van de Ultrac Pro versterkt.

Silvan Reinders, senior client manager bij EssenceMediacom: "Bijzonder aan deze campagne is dat we in een zeer korte periode een campagne hebben opgezet die in 8 Europese landen is geactiveerd met een mix van Digital out of home, Social, Online video en Display advertising. Het zwaartepunt van de campagne ligt bij strategisch gekozen impactvolle DOOH-schermen met een groot bereik om daarmee de impact te maximaliseren."

Alle creaties (waaronder 3D) zijn ontwikkeld door StudioM specialisten in samenwerking met Artbox.

Ton Coppus, Manager Marketing Communications Vredestein Europe: "Deze indrukwekkende overname op het 3D-scherm van Piccadilly Lights toont onze toewijding aan innovatie en past perfect bij onze ambities om in Europa de nieuwe innovatieve Ultrac Pro band met een big bang te lanceren."

www.essencemediacom.com

www.groupm.com

www.vredestein.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public ontwikkelt kerstcommercial ALDI met Andy van der Meijde

06-12-2025 | 20:00:00
De door Joe Public ontwikkelde kerstcommercial van ALDI brengt met Andy van der Meijde brengt dit jaar de boodschap Bij ALDI kan je meer kerst vieren.

Hotel L’Amour ontwikelt Jumbo-kerstcommercial a la Dickens

06-12-2025 | 07:45:00
Hotel L’Amour heeft de Jumbo-kerstcommercial ontwikkeld onder de noemer a la Dickens. De boodschap is dat de mooiste kerst die je kunt wensen, met elkaar is en dat kerst niet helemaal perfect hoeft te zijn

TBWA\NEBOKO ontwikkelt kerstwereld-campagne Albert Heijn

06-12-2025 | 05:45:00
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcampagne van Albert Heijn ontwikkeld waarin emotie, inspiratie, productaanbod, winkelcommunicatie en digital samenkomen in één herkenbare wereld

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall

TBWA\NEBOKO ontwikkelt Staatsloterij-kerstcommercial: Geef elkaar een beetje geluk

06-12-2025 | 01:52:21
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcommercial Geef elkaar een beetje geluk voor de Staatsloterij ontwikkelt. Daarmee wil de Staatsloterij uitstralen dat echt geluk niet in het winnen van grote prijzen zit, maar in de warmte en aandacht die we elkaar geven
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.