Erik van Engelen benoemd tot interim CEO DDB

Met ingang van 24 juni, 2024, zal Erik van Engelen DDB Amsterdam gaan versterken als interim CEO. Met zijn management ervaring zal hij het huidige management van Barbara Bijlard, Pol Hoenderboom en Joris Gruiters, versterken.

Sander Volten, CEO 180 Global: "Ik ben zeer verheugd en trots dat Erik ervoor kiest om te helpen het fundament verder te verstevigen dat Barbara, Pol en Joris het afgelopen anderhalf jaar hebben opgebouwd.”

Erik van Engelen heeft jarenlange ervaring opgedaan in directierollen op het gebied van marketing en commercie. Na zijn rol als CCO bij Eneco werd hij in 2018 Algemeen Directeur bij Wildlands Adventure Zoo en nam vorig jaar na 5 succesvolle jaren afscheid.  Daarnaast is Erik al jaren voorzitter van de bond van adverteerders.

Erik van Engelen: "Het bureau heeft een mooie uitgangspositie en combineert op succesvolle wijze creativiteit met effectiviteit, iets waar elke marketeer naar op zoek is. Met veel plezier ga ik mijn ervaring inzetten om samen met het team DDB verder uit te bouwen."

www.ddbamsterdam.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Eerste veertig bureaus voor ADNIGHT Amsterdam bekend

08-07-2025 | 11:33:16
Op 10 oktober openen onder meer DEPT, Monks, AI AM, 100%, Ace en Dawn hun deuren voor het publiek.

Omnicom lanceert sportbureau Dark Horses in Nederland

08-07-2025 | 07:00:00
Dark Horses is oorspronkelijk opgericht in Londen en werkte internationaal voor merken als Adidas, Lay’s, Just Eat, TikTok en Nissan.

DDB Amsterdam wint pitch van Transavia

25-06-2025 | 10:17:15
De luchtvaartmaatschappij wil met deze samenwerking het merk verder aanscherpen en positioneren voor de toekomst.

Vitakruid en DDB Amsterdam lanceren merkplatform Het zit erin

25-06-2025 | 10:17:00
Met de campagne richt het vitamine- en supplementenmerk zich op een breder publiek, waarbij de boodschap is dat iedereen in Nederland het beste uit zichzelf kan halen.

Young Lions: Kiki Knoops en Yascha Puts (DDB) winnen brons

20-06-2025 | 12:28:00
Junior Creatives Kiki Knoops en Yascha Puts van DDB Amsterdam hebben een Bronzen Young Lion gewonnen in de categorie Print met het idee van het blad Forbees, als parodie op het blad Forbes
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie

03-11-2025 | 15:28:00
Blue Band en De Ruijter slaan de handen ineen voor een gezamenlijke social-first campagne: Het Lekkerste Stel van Nederland.

Roorda ontwikkelt campagne Handig, van de Belastingdienst

03-11-2025 | 15:14:00
De Belastingdienst start een campagne waarin vragen en twijfels van burgers en ondernemers centraal staan.

Aidem agency creëert socialserie voor ICI PARIS XL

03-11-2025 | 14:48:00
Met het format wil het merk de wereld van beauty en lifestyle dichter bij de belevingswereld van Gen Z en jonge Millennials brengen.

Genomineerden Gouden Loeki Q3 zijn bekend

03-11-2025 | 10:27:00
Kruidvat is twee keer genomineerd met campagnes rond duurzaamheid en beauty. Ook de commercial van de Politie en Omroep MAX springt in het oog

Intertoys viert Sinterklaas met grote speelgoedavonturen

03-11-2025 | 10:17:00
De commercial en de socialcampagne zijn ontwikkeld met socialmedia-agency Modern Citizens en digital activatiebureau Engaged.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.