Erik Eggens PR Director NewsLab

PR-bureau NewsLab heeft zijn corporate team uitgebreid met Erik Eggens, die bij het bureau start als PR Director. In deze functie geeft hij leiding aan het corporate team, dat werkt voor klanten als ABN AMRO, Achmea, Atos, AWS en De Hypotheker.

Eggens brengt ervaring mee uit de media- en communicatiesector. Hij begon zijn loopbaan als journalist en maakte daarna de overstap naar de bedrijfsjournalistiek bij CM.com, waar hij later een PR- en communicatieafdeling opzette.

Ervaren professional keert terug naar bureauzijde

Na zijn periode bij CM.com werkte Erik Eggens als Senior Consultant bij Bellier Communication, een PR- en communicatiebureau met een focus op financiële dienstverlening en vastgoed. Vervolgens was hij actief als freelancer, maar het werken zonder vast team deed hem besluiten terug te keren naar een bureaustructuur.

NewsLab ziet sterke match

Talitha Dirkzwager, Managing Director van NewsLab: "Toen we het profiel van Erik tegenkwamen voelde dit door zijn relevante achtergrond direct als een goede match. Een mix van journalistiek, communicatie en PR. Tijdens persoonlijke gesprekken werd dit gevoel bevestigd. Erik komt terecht in een gemotiveerd team dat werkt voor mooie klanten. We kijken ernaar uit om samen sterke resultaten neer te zetten bij NewsLab."

www.newslab.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TCL verbindt fans en atleten met campagne rond Winterspelen

06-02-2026 | 14:28:42
TCL heeft in aanloop naar de Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 de wereldwijde campagne It’s Your Greatness gelanceerd.

ALLSAFE Mini Opslag kiest Gazette als pr-partner

03-02-2026 | 11:27:00
ALLSAFE Mini Opslag heeft Gazette geselecteerd als pr-partner. Het opslagbedrijf wil met deze samenwerking zijn groeiambities ondersteunen

[Vacancy] Mediatic has a position for PR Consultant

22-01-2026 | 14:46:52
Mediatic is is directly lookinf for a PR Consultant (32-40 hours)

[Vacancy] Mediatic has a position for Medior Content Marketer

22-01-2026 | 14:40:00
Mediatic is is directly lookinf for Medior Content Marketer

Northwave kiest Zeekhoe Communicatie als pr-partner

19-01-2026 | 16:03:40
De samenwerking richt zich op het vergroten van de naamsbekendheid en het versterken van relaties met relevante media in Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.