DVJ Insights wint FD Gazelle voor het 7e jaar op rij

DVJ Insights heeft voor het 7e jaar op rij de FD Gazelle gewonnen. Dat betekent dat het bedrijf nu 10 jaar op rij minimaal 20 procent per jaar groeit.

Opvallend is de consistentie van deze groei, ondanks de toenemende concurrentie van AI en doe-het-zelf oplossingen. Een ander opmerkelijk element is dat deze groei volledig organisch is.

Lucas Hulsebos, eigenaar van DVJ Insights: " De afgelopen tien jaar hebben we de kans gehad om de beste mensen op de markt aan te nemen. We geloven ook dat de passie van deze mensen het verschil maakt. Daarom hebben we een dagelijks meetsysteem om te monitoren hoe gelukkig ons team is en wat we kunnen doen om dit te verbeteren.

Een andere ingredient van ons succes is de ambitie om relaties op te bouwen die gebaseerd zijn op positiviteit, toegevoegde waarde en betrokkenheid. Als mensen in het bedrijf niet gelukkig zijn, kunnen we niet versnellen en onze klanten helpen groeien. Door dit centraal te stellen in ons werk, hebben we geweldige relaties opgebouwd met klanten die al jaren duren. Maar dat betekent ook dat we bewust afscheid nemen van relaties die deze behoefte aan partnership niet delen.”

De FD Gazelle 2024

Om in aanmerking te komen voor deze prestigieuze onderscheiding moeten bedrijven een minimale omzetgroei van 20 procent over de afgelopen drie jaar aantonen en het laatste jaar afsluiten met winst. In totaal hebben 927 bedrijven in de categorie 'Groot' aan deze criteria voldaan voor de FD Gazelle Award.

www.dvj-insights.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

DVJ Insights opent kantoor in Noorwegen

07-04-2025 | 09:15:00
DVJ Insights breidt zijn activiteiten in Scandinavië uit met een kantoor in Noorwegen.

Betrokkenheid consument bij merken wordt overschat

27-02-2025 | 12:59:00
Jori van de Spijker is Head of Brand & Communication bij onderzoeksbureau DVJ Insights. We spreken hem over merkstrategie, AI en de toekomst van adverteren

Léonie Koning Global Commercial Director van DVJ Insights

30-12-2024 | 08:49:00
Met ruime ervaring in het leiden van internationale projecten en het stimuleren van groei binnen organisaties, brengt zij een schat aan expertise mee

[Marketing Report TV] Lucas Hulsebos over DVJ Insights en de beste manier om onderzoek te doen

09-12-2024 | 10:26:00
Lucas Hulsebos is CEO van de DVJ Research Group. Te gast bij Marketing Report TV praat hij over zijn bedrijf en de beste manier om onderzoek te doen. 

Martin Hellich (DVJ Insights): Waarom volumemodellen voor productlanceringen strategische opties moeten overwegen

05-12-2024 | 09:22:00
Stel je een productmanager voor die een nieuw product moet lanceren in een specifiek land. Met een helder beeld Het blijft moeilijk om met zekerheid de winstgevendheid van een nieuw product te voorspellen, vooral in competitieve markten waar de kans op een mislukte lancering groot is. Daarom is het essentieel om ook strategische opties mee te nemen in volumemodellen.

 

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.