DPG Media gestopt met Topics

DPG Media is gestopt met het concept van Topics. Topics was een concept waarbij abonnees op  de kranten van DPG Media op een simpele manier de content uit 13 DPG Media-dagbladen konden lezen zonder meerkosten. Volgens DPG Media is een daling van het aantal gebruikers de reden hiermee te stoppen. Topics werd in juli 2016 in Nederland gelanceerd.

In een bericht aan klanten stelt de uitgever in antwoord op de vraag of er een vervangend product komt, dat het continu kijkt hoe deze de consument kan voorzien van nieuwscontent van verschillende krantentitels en abonenes zal informeren als er andere producten worden gelanceerd.

Topics bracht artikelen uit het AD, de Volkskrant, Trouw, het Parool, Eindhovens Dagblad,de Gelderlander, BN/De Stem, de Stentor, Tubantia en de Provinciaal Zeeuwse Courant aangevuld met de Vlaamse kranten Het Laatste Nieuws en De Morgen.

Topics was via een website en via apps beschikbaar. Op het twitter-account van Topics vermeldt het bedrijf dat het onderzoek doet naar een andere  manier om abonnees toegang te bieden tot andere titels. 

www.topics.nl
www.dpgmediagroup.com

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

True Ideas ontwikkelt campagne: Het zit in ons bloed

13-02-2026 | 13:08:59
Sanquin start een landelijke merkcampagne onder de titel Het zit in ons bloed. Geef om elkaar. De campagne is ontwikkeld door True Ideas

Bob Koigi: Geen stap terug in groene marketing

13-02-2026 | 10:05:26
Merken voelen druk om hun duurzaamheidsboodschap terug te schroeven. Nieuwe data van Kantar laat zien dat dit juist de verkeerde stap zou zijn.

HEMA en Lay’s winnen Tikkie Campagne Awards

13-02-2026 | 09:30:00
Tijdens het Tikkie-seminar op het ABN AMRO Open in Rotterdam Ahoy werden zij bekroond voor hun campagnes binnen de Tikkie-app.

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Content Producer Social

13-02-2026 | 08:55:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Content Producer Social - Full-time · Amsterdam

truus brengt Jumbo met Gullie naar carnavalspodia

13-02-2026 | 08:51:06
Het nummer maakt tijdens carnaval deel uit van de officiële setlist van de artiest, die in één week meer dan dertig optredens verzorgt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.