DPG Media gestopt met Topics

DPG Media is gestopt met het concept van Topics. Topics was een concept waarbij abonnees op  de kranten van DPG Media op een simpele manier de content uit 13 DPG Media-dagbladen konden lezen zonder meerkosten. Volgens DPG Media is een daling van het aantal gebruikers de reden hiermee te stoppen. Topics werd in juli 2016 in Nederland gelanceerd.

In een bericht aan klanten stelt de uitgever in antwoord op de vraag of er een vervangend product komt, dat het continu kijkt hoe deze de consument kan voorzien van nieuwscontent van verschillende krantentitels en abonenes zal informeren als er andere producten worden gelanceerd.

Topics bracht artikelen uit het AD, de Volkskrant, Trouw, het Parool, Eindhovens Dagblad,de Gelderlander, BN/De Stem, de Stentor, Tubantia en de Provinciaal Zeeuwse Courant aangevuld met de Vlaamse kranten Het Laatste Nieuws en De Morgen.

Topics was via een website en via apps beschikbaar. Op het twitter-account van Topics vermeldt het bedrijf dat het onderzoek doet naar een andere  manier om abonnees toegang te bieden tot andere titels. 

www.topics.nl
www.dpgmediagroup.com

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Communicatieprijs Brabant start campagne met knipoog

12-02-2026 | 11:22:18
De Communicatieprijs Brabant bestaat 30 jaar en geldt als een van de langstlopende regionale communicatieprijzen van Nederland

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Motion Designer

12-02-2026 | 10:38:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Motion Designer - Full-time / part-time

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Digital Designer

12-02-2026 | 10:22:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Digital Designer - Full-time / part-time

Eva Chapiteau: Empathie is strategische precisie

11-02-2026 | 14:54:00
Nu de rol van strategische planning verandert in een wereld die steeds meer door AI wordt gedreven, onderzoekt Eva Chapiteau wat strategen écht onderscheidt

NOISE ontwikkelt campagne over verborgen diabetes type 2

11-02-2026 | 11:45:22
Centraal in de campagne staat het gegeven dat in Nederland naar schatting 400.000 mensen rondlopen met diabetes type 2 zonder dat zij dit weten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.