DPG Media gestopt met Topics

DPG Media is gestopt met het concept van Topics. Topics was een concept waarbij abonnees op  de kranten van DPG Media op een simpele manier de content uit 13 DPG Media-dagbladen konden lezen zonder meerkosten. Volgens DPG Media is een daling van het aantal gebruikers de reden hiermee te stoppen. Topics werd in juli 2016 in Nederland gelanceerd.

In een bericht aan klanten stelt de uitgever in antwoord op de vraag of er een vervangend product komt, dat het continu kijkt hoe deze de consument kan voorzien van nieuwscontent van verschillende krantentitels en abonenes zal informeren als er andere producten worden gelanceerd.

Topics bracht artikelen uit het AD, de Volkskrant, Trouw, het Parool, Eindhovens Dagblad,de Gelderlander, BN/De Stem, de Stentor, Tubantia en de Provinciaal Zeeuwse Courant aangevuld met de Vlaamse kranten Het Laatste Nieuws en De Morgen.

Topics was via een website en via apps beschikbaar. Op het twitter-account van Topics vermeldt het bedrijf dat het onderzoek doet naar een andere  manier om abonnees toegang te bieden tot andere titels. 

www.topics.nl
www.dpgmediagroup.com

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Interview] Carolien Bos (Menzis): Er voor iemand zijn is de kern

31-10-2025 | 15:07:00
Carolien Bos is directeur klant & markt bij zorgverzekeraar Menzis. Onlangs kondigde Menzis aan de door N=5 ontwikkelde campagne Dan is er Menzis te lanceren en voor een andere positionering te kiezen met de missie Wij kiezen voor de mens. We spreken met Carolien Bos hierover

Stan Molemaker hoofdambassadeur Movember 2025

31-10-2025 | 10:57:08
De campagne wil mannen aanmoedigen open te praten over mentale gezondheid en elkaar actief te steunen.

Bibliotheken starten campagne Heel Nederland Leest

31-10-2025 | 09:05:12
Bezoekers ontvangen gratis Onder de paramariboom van Johan Fretz om deze maand samen te lezen en het gesprek aan te gaan.

[Vacatures] Giesbers Retail zoekt een Campagnemanager

31-10-2025 | 08:13:00
Giesbers Retail is per direct op zoek naar Campagnemanager (HBO · 32/40 uur) Arnhem 

Media Reverse en Habufa lanceren XOOON-campagne op tv

30-10-2025 | 16:09:00
In de najaarscampagne van XOOON, onderdeel van Habufa Meubelen, staat de huiskamer centraal.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.