DPG Media gestopt met Topics

DPG Media is gestopt met het concept van Topics. Topics was een concept waarbij abonnees op  de kranten van DPG Media op een simpele manier de content uit 13 DPG Media-dagbladen konden lezen zonder meerkosten. Volgens DPG Media is een daling van het aantal gebruikers de reden hiermee te stoppen. Topics werd in juli 2016 in Nederland gelanceerd.

In een bericht aan klanten stelt de uitgever in antwoord op de vraag of er een vervangend product komt, dat het continu kijkt hoe deze de consument kan voorzien van nieuwscontent van verschillende krantentitels en abonenes zal informeren als er andere producten worden gelanceerd.

Topics bracht artikelen uit het AD, de Volkskrant, Trouw, het Parool, Eindhovens Dagblad,de Gelderlander, BN/De Stem, de Stentor, Tubantia en de Provinciaal Zeeuwse Courant aangevuld met de Vlaamse kranten Het Laatste Nieuws en De Morgen.

Topics was via een website en via apps beschikbaar. Op het twitter-account van Topics vermeldt het bedrijf dat het onderzoek doet naar een andere  manier om abonnees toegang te bieden tot andere titels. 

www.topics.nl
www.dpgmediagroup.com

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Digitale advertenties ontwikkelen zich verder

24-04-2026 | 14:28:11
De markt voor digitale advertenties groeit allang niet meer alleen, hij versnelt zichzelf.

Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar

24-04-2026 | 12:29:00
De ABC jury heeft na een tweede ronde in voorgaande weken de Shortlisten voor de drie SAN ABC Accenten 2025 vastgesteld

Proefdiervrij en The Creators Hive lanceren campagne Tijd voor menselijkheid

24-04-2026 | 06:00:00
Creatief bureau The Creators Hive heeft voor Stichting Proefdiervrij een campagne ontwikkeld onder de naam Tijd voor Menselijkheid. De campagne heeft als doel mensen aan het denken te zetten over dierproeven

AI AM breidt uit en wijst op AI-achterstand Nederland

23-04-2026 | 15:42:12
Volgens de initiatiefnemers wijst die groei op een bredere uitdaging: de adoptie van AI in Nederland blijft achter door een gebrek aan infrastructuur.

Dorst & Lesser verzorgt socialstrategie Center Parcs

23-04-2026 | 15:17:53
De samenwerking richt zich op het verbreden van de merkperceptie, waarbij het merk zich positioneert als meer dan een familieresort.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.