
DPG Media combineert Nederlands, Belgisch en Deens programmatic aanbod
DPG Media gaat de internationale programmatic markt bedienen met een gecombineerd aanbod van Nederlandse, Belgische en Deense inventory. Internationale klanten hebben hiermee de mogelijkheid om voor alle drie de landen in één keer programmatic advertenties in te kopen.
Deze strategie stelt DPG Media in staat om nauwer samen te werken met Europese en wereldwijde media-inkoopteams. Omdat veel media-inkoophubs opereren vanuit Londen, heeft DPG Media ook een kantoor geopend in Londen. Hiermee staat het programmatic trading team in directe verbinding met mediabureaus die internationaal inkopen.
Centralisatie
Stefan Havik, Chief Digital Officer bij DPG Media: “Vooral grote merken kopen een aanzienlijk deel van hun media in via wereldwijde mediabureaus. De meeste inkooppartijen zitten in London, Amsterdam, Kopenhagen, Parijs en München. Met het verhogen van onze focus op deze hubs en onze aanwezigheid in Londen spelen we in op deze centralisatie.”
“Waar inkoophubs in het verleden nog weleens efficiëntie boven effectiviteit verkozen met een one size fits all solution, zie je nu dat merken en mediapartijen op zoek zijn naar trusted partners voor het aansluiten van kwalitatieve inventory. Ze richten zich steeds vaker op het inkopen van lokale online inventory bij lokale uitgevers.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[Vacatures] DPG Media zoekt een Verslaggever Gezondheid bij AD
[Vacatures] DPG Media zoekt een Coördinator/redacteur Nieuws DPG Radio
Whazzup?! in Media #8: Politiek en media in balans
Gratis studentenabonnement op DPG-titels
JOE en Kai Merckx zoeken betrouwbaarste stem van de verkiezingen
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
ARTIS werkt met UNLIKE aan TikTok-strategie
Havas Lemz ontwikkelt Doe je Updates-campagne voor EZ
Initiative en Yune winnen geïntegreerde pitch van Makro
The Family ontwikkelt ledenwervingscampagne Follow The Money
Dawn maakt merkcampagne voor Exact
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert