Dorien Kuiken Head of PR bij ACE

ACE heeft Dorien Kuiken benoemd tot Head of PR. Kuiken was co-founder en managing director bij PR-bureau Fitzgerald, dat samen met creatief PR-bureau Glasnost recent volledig is geïntegreerd in het moedermerk ACE. Met bijna vijftien jaar ervaring in merkcommunicatie, PR en strategisch leiderschap gaat zij nu leidinggeven aan het herpositioneren van ACE | PR en het opbouwen van een nieuw team.

De integratie van de PR-bureaus markeert een nieuwe fase voor ACE, waarin PR een prominente rol krijgt binnen het bredere ACE-gedachtegoed. ACE | PR werkt nauw samen met ACE | Social, ACE | Media en ACE | Growth. Zo worden creativiteit, performance en reputatie samengebracht in geïntegreerde communicatiestrategieën.

PR op het snijvlak van technologie en cultuur

Binnen de nieuwe positionering ontwikkelt ACE | PR strategieën die technologie en cultuur verbinden. Een belangrijk aandachtspunt is het meetbaar maken van de waarde van earned media, een vaak lastig te kwantificeren onderdeel van het PR-vak.

Dorien Kuiken: "Binnen ACE richten we ons met alle disciplines op één gezamenlijk doel: het creëren van merkassociaties die de groei van een merk aanjagen. Onze strategieën zijn er dan ook op gericht om die impact te realiseren, middelenvrij. Daarom leggen we minder focus op traditionele metrics zoals PR-waarde. Wij meten liever de daadwerkelijke verandering: hoe versterken we de merkreputatie en hoe verschuift de publieke opinie door ons werk? Met onze eigen AI-studio bouwen we de technologie om dit inzichtelijk te maken. Die continue innovatie is de young & savvy mindset van ACE."

Eén geïntegreerd bureau voor merkcommunicatie

De benoeming volgt op de samenvoeging van verschillende gespecialiseerde labels tot één bureau, waarmee ACE inspeelt op de vraag van klanten naar geïntegreerde communicatie. Het bureau werkt al op die manier voor merken als McDonald’s, ANWB en Kruidvat.

Dennis van Vugt, CEO bij ACE: "Dorien combineert visie en ervaring met creatieve daadkracht. Ze heeft bewezen succesvolle teams en bureaus te kunnen bouwen. Met haar aan het roer zetten we een belangrijke stap om PR verder te verankeren binnen de full-service dienstverlening van ACE."

www.ace.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

GROHE viert 50 jaar in Nederland met jubileumcampagne

01-09-2025 | 16:21:00
De jubileumcampagne loopt van 1 september tot en met 31 oktober 2025 en is zichtbaar op televisie, social media en online kanalen.

[Vacatures] ACE zoekt een IT Manager

25-08-2025 | 08:15:00
ACE is per direct op zoek naar IT Manager - Fulltime · Amsterdam

ESN lanceert sportvoedingslijn bij Albert Heijn

19-08-2025 | 11:00:17
Daarmee maakt ESN de stap van online-only naar fysieke retail.

Vodafone zet Parascroll met zonnepanelen op het strand

18-08-2025 | 10:21:00
De Parascroll maakt deel uit van de bredere Oh Yeah-campagne van Vodafone, waarin verbonden blijven centraal staat

ACE haalt Nina Mispelblom Beyer en Hannah Sterke binnen

14-08-2025 | 09:59:00
Na pitchsuccessen voor onder andere Schiphol, HAK, CZ, Samsung en Thuisbezorgd.nl wil ACE zijn positie als lead agency voor moderne merken versterken.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Natwerk en AM ontwikkelen campagne rond leefomgevingen

02-09-2025 | 15:39:00
Met de campagne wil AM laten zien hoe het bedrijf kijkt naar de mogelijkheden van gebiedsontwikkeling en hoe leefomgevingen met maatschappelijke waarde kunnen worden gecreëerd.

Persuade ontwikkelt campagne voor betaalbare diamant Zeeman

02-09-2025 | 14:38:00
De campagne moet laten zien dat diamanten niet altijd duur hoeven te zijn en maakt de vaak ondoorzichtige markt toegankelijker.

Hart Voor De Zaak ontwikkelt campagne voor ZZUPER

02-09-2025 | 12:11:00
Met de slogan Fiks je dikke noodbuffer worden vakmensen als timmermannen, metselaars en installateurs gewezen op de risico’s van langdurige uitval.

VCCP ontwikkelt eerste VK-tv-campagne voor Primark

02-09-2025 | 11:53:00
Onder de titel In Denim We Can is dit de eerste uiting van het merkplatform That’s So Primark in het VK

Dentsu Creative werkt voor Prinses Máxima Centrum

02-09-2025 | 09:27:00
De samenwerking begon met de campagne voor de Maand van Kinderkanker. Hierin staat het thema beter worden centraal
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.