DDB Amsterdam en Eigen Fabrikaat ontwikkelen Kruidvat opstart-campagne

DDB Amsterdam en Eigen Fabricaat hebben voor Kruidvat een opstart campagne ontwikkeld die vanaf 21 augustus 2023 tot en met 10 september te zien zal zijn via tv, online en in de Kruidvat-winkels.  Ook via social media zal de campagne via snippits worden gevoed.

Onder de noemer We gaan er weer VOORdeel, wil Kruidvat er op wijzen dat het in zijn optiek voordelige producten verkoopt voor de nazomer.

DDB Amsterdam en Eigen Fabricaat hadden voor Kruidvat het personage van de single moeder Lies en haar vriendin Anouk via social media beschikbaar gesteld. Zij gingen nar het Lloret de Mar waarbij op YouTube op 28 juli een vakantiefilm beschikbaar kwam.

Kruidvat heeft daarbij los van de traditionele retailpieken voor het eerst campagne gevoerd tijdens de zomermaanden juli en augustus.

Brenda Smith, Director Marketing & Customer Experience bij Kruidvat-eigenaar AS Watson: “Met de nazomercampagne helpt Kruidvat om er weer fris tegenaan te kunnen. Klanten kunnen bij ons hun voorraadkastjes aanvullen voor de dagelijkse routine zonder natuurlijk teveel te betalen.

Ook Lies laat in de tv-commercial zien dat ze hoognodig haar voorraad aan moet vullen. Ze is net terug van vakantie en staat in de badkamer waar ze er achter komt dat haar tandpasta, dagcrème en deo op zijn. Dochter Anna betrapt Lies als zij het deoprobleem oplost met een bus wc-verfrisser. Kortom tijd om naar Kruidvat te gaan waar je gelukkig je voorraad weer voordelig kunt aanvullen.”

www.eigenfabrikaat.nl

www.ddbamsterdam.nl

www.kruidvat.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Kruidvat sterkste winkelmerk van Nederland, bol niet langer op één

18-03-2025 | 10:05:02
De drogisterijketen groeit gestaag dankzij een consequente positionering als prijsvechter en een stevige reclamecampagne rond het 50-jarig bestaan.

De genomineerden voor de Ster Gouden Loeki 2024 Q4

03-02-2025 | 11:16:58
De Ster Gouden Loeki-genomineerden van het vierde en laatste kwartaal van 2024 zijn bekend.

DDB Amsterdam en DDB Retail ontwikkelen Kruidvat-campagne met AI

23-12-2024 | 14:46:00
De door DDB Amsterdam en DDB Retail ontwikkelde Kruidvat-campagne rondom eigen merk producten zal op 30 december van start gaan. De campagne zal breed worden uitgerold: op televisie, via online video en social media, POS en huis-aan-huisfolders

The Best of Content Marketing Awards 2023 | GOUD B2E - LiveWall: #Vriendenteam aan, bijbaan gááán! voor Kruidvat

11-06-2024 | 08:00:00
Deze inzending van LiveWall won bij de Content Marketing Awards in Beeld en Geluid een GOUDEN award in de categorie B2E

DDB Amsterdam ontwikkelt campagne Kruidvat en Stichting Armoedefonds

06-06-2024 | 11:50:00
Uit onderzoek van Ipsos I&O blijkt dat één op de zeven volwassen Nederlanders (15%) kampt met verzorgingsarmoede
 

Gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.