Dan Verhoeven Creative Director Somention

Dan Verhoeven is benoemd tot Creative Director bij Somention en zal samen met Executive Creative Director Vivian Kowalski de social frontrunner positie van Somention verder vormgeven

Dan Verhoeven heeft 15 jaar creatieve ervaring, waaronder de laatste vier jaar als Creative Director van Blauw Gras (ACE), en eerder bij Greenhouse/We Are Blossom (WPP) en brandwebbing.

Hij werkte bij Blauw Gras met zijn team aan social media voor onder andere McDonald’s en Videoland. Bij Somention verwacht hij de social frontrunner positie naar een nog hoger niveau te kunnen trekken.

De cultuur, het creatieve niveau en de vooruitstrevende visie op social deden Dan Verhoeven besluiten de overstap te wagen. De creativiteit bij Somention komt hier tot stand door inzichten die rechtstreeks vanuit de doelgroep komen. Hetgeen wat aansluit bij de kijk die Dan Verhoeven op social media heeft. Dit in combinatie met een jong en mega talentvol team zouden volgens hem nog wel eens kunnen zorgen voor meer opschudding binnen social.

Zijn kracht zit in het bouwen van teams waarbij de cultuur en het verhogen van het creatieve niveau een bewezen blauwdruk zijn voor succes.

www.somention.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Vacatures] Somention zoekt een Sr. Social Creative

22-08-2025 | 08:24:00
Somention is per direct op zoek naar een Sr. Social Creative - Full-time / Part-time · Rotterdam

Hoe je van volgers een community maakt

27-06-2025 | 13:30:00
Woensdagochtend in het nHow Hotel naast de RAI: croissants, koffie en een zaal vol marketeers.

[SHOWREEL!] Somention

26-06-2025 | 16:26:00
Somention is een toonaangevend social media bureau dat bekendstaat om zijn innovatieve strategieën en creatieve campagnes

Cannes 2025: Diederik Chevalier over Somention

19-06-2025 | 09:48:00
New Business Radio zendt deze week live uit vanaf het Cannes Lions International Festival of Creativity. Iedere dag spreken Bas Vlugt en Peter Wybenga met toonaangevende professionals uit media en marketingcommunicatie.

Beter Bed kiest Somention voor socialmedia-strategie

16-06-2025 | 10:04:00
Met deze samenwerking wil Beter Bed slaap nadrukkelijker positioneren als vast onderdeel van een gezonde lifestyle.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.

DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother

17-09-2025 | 15:28:51
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.

SuperRebel ontwikkelt website voor MP Motorsport

17-09-2025 | 10:47:38
Het platform staat volledig in het teken van Accelerating Talent, de ambitie van het team om jong racetalent te begeleiden van karting tot Formule 2

Home Agency ontwikkelt Thuisarts-merkcampagne Zoek jezelf niet zieker

16-09-2025 | 18:31:00
Home Agency heeft een merkcampagne ontwikkeld voor de gezondheid-website Thuisarts. Daarbij is ook een vernieuwde visuele identiteit ontwikkeld in samenwerking met Reaktor

Havas Lemz ontwikkelt campagne Bolletje: Ronduit lekker

16-09-2025 | 18:11:00
Havas Lemz heeft voor Bolletje ondder de noemer Rondom Lekker een campagne gelanceerd voor de Bolletje Bagel Cracker. Dit is een combinatie van de ronde, met sesam bestrooide bagel en een luchtige, knapperige cracker
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.