Coöperatie Eerste Divisie sluit driejarig contract met e-Boekhouden.nl

De Coöperatie Eerste Divisie heeft een driejarig contract getekend met softwareleverancier e-Boekhouden.nl. Daarmee is de leverancier van online boekhoudpakketten vanaf juli 2023 official partner van de Eerste Divisie die sinds juli 2018 bekend staat als Keuken Kampioen Divisie.

e-Boekhouden.nl zegt zich te kunnen meten aan het idee  van ontwikkeling en talent dat ruimte krijgt om te groeien. Dit aspect speelt bij de op één na hoogste voetbaldivisie een belangrijke rol. Volgens e-Boekhouden is dit  van grote waarde zodra iemand start met een onderneming. Een starter wil zich volgens e-Boekhouden.nl, net als een voetballer, blijven ontwikkelen, in een professionele omgeving die meegroeit met zijn talent en ambitie.

Marc Boele, algemeen directeur Coöperatie Eerste Divisie: ”We zijn heel blij met E-Boekhouden.nl als nieuwe partner, met name omdat onze kernwaarden Ontwikkeling, Toegankelijkheid en regionale impact naadloos aansluiten op de waarden waar e-Boekhouden.nl voor staat. Het partnership met e-Boekhouden.nl is een bevestiging van de sterke groei die de Keuken Kampioen Divisie heeft doorgemaakt de afgelopen jaren."

Willem Wennekes, algemeen directeur e-Boekhouden.nl: “De Keuken Kampioen Divisie is een belangrijke stap in de ontwikkeling van een startende voetballer en talent, waar wij dat juist zijn voor onder andere een startende ondernemer. Of je nu net gestart bent of al jarenlang onderneemt, wij zijn toegankelijk voor iedere gebruiker en houden het hiermee laagdrempelig. Net als de Keuken Kampioen Divisie dat doet voor elke supporter. Met deze samenwerking willen wij ondanks ons landelijk bereik, regionaal het verschil maken voor ondernemend Nederland.”

www.keukenkampioendivisie.nl

www.e-boekhouden.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 
Lees ook:

Wilkinson Sword partner van Williams F1 Team

24-03-2026 | 08:42:16
Het Britse mannenverzorgingsmerk wordt Official Men’s Grooming Partner van het Formule 1-team

Lidl wordt nutrition partner van UEFA

20-03-2026 | 12:34:00
Lidl en UEFA gaan een langdurige samenwerking aan gericht op een gezonde leefstijl voor kinderen.

Cheil en Samsung winnen ESA voor ShotControl

16-03-2026 | 14:47:00
Samsung en Cheil Benelux hebben een bronzen European Sponsorship Award gewonnen voor Samsung ShotControl.

Marcel Surendonk: Data is geen strategie

16-03-2026 | 09:31:00
AI gaat sponsoring veranderen. Net als op vele andere terreinen is dit nu al realiteit en niet alleen een voorspelling meer.

Indeed partner van Red Bull Racing en F1 Academy

10-03-2026 | 15:33:00
Oracle Red Bull Racing gaat een meerjarige samenwerking aan met Indeed. De samenwerking start met het Formule 1-seizoen van 2026
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Creative Family zet in op offline community building

26-03-2026 | 17:00:53
Offline community building krijgt meer aandacht in een marketingwereld die sterk leunt op performance, automatisering en schaalbare content.

Timothy Kasri: Het vinden van de juiste locatie is essentieel

26-03-2026 | 15:51:00
Hard Cut is een maandelijkse column van creative video agency Bruut, waarin ’t team interessante en opvallende insights uit de (content)industrie deelt

WPP Media maakt adidas-campagne met Brainpower

26-03-2026 | 15:04:00
WPP Media’s StudioM heeft voor adidas een campagne ontwikkeld rond de Superstar sneaker.

Daelmans breidt merkbouw uit in Nederland

26-03-2026 | 12:49:55
Het familiebedrijf zet in op merkbouw in eigen land, met een brede introductie bij Albert Heijn en een strategie gericht op een jongere doelgroep.

VENGEAN ontwikkelt rebranding voor Thermagy

26-03-2026 | 10:55:00
Volgens Thermagy sluit de nieuwe naam beter aan bij de technologische mogelijkheden en de toepassingen waarin het bedrijf actief is.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.