Christian Peeters en Geert van Leeuwen creatieve directie van JUMP! RETAIL

Op 1 maart starten Christian Peeters (Art) en Geert van Leeuwen (Copy) als creatieve directie bij JUMP! RETAIL. Het senior team is afkomstig van Eigen Fabrikaat en werkte daarvoor ook al geruime tijd samen bij TBWA\NEBOKO, waarvan JUMP! een dochteronderneming is.

JUMP!'s 15-jarig bestaan

De uitbreiding met een eigen creatief team is een volgende stap in JUMP!'s 15-jarig bestaan, om naast de strategische- ook de creatieve visie en signatuur tot uitdrukking te brengen.

Ernst-Jan Smids, oprichter JUMP! RETAIL: "Hiermee hebben we een sterk gedreven en ervaren team in de wereld van retail in huis, passend bij de doortastende JUMP!-cultuur. Christian en Geert werkten onder andere voor Albert Heijn, Kruidvat, C&A, Hema en Trekpleister."

Sterk strategisch en conceptueel retailbureau

In aanvulling op Ingrid Siemes- van der Made (Strategy Director, voor Brand & Business Strategy) en Marijn Ruitenbeek (Digital Director) luiden Christian en Geert als creatieve directie de volgende fase van JUMP! in: een sterk strategisch en conceptueel retailbureau, met specialisatie in het realiseren van de meest effectieve customer journey in owned en paid media voor retailaccounts. 

www.jumpretail.nl

www.tbwa.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Marketing Week] Bob Koigi: Addressable tv: de onbenutte goudmijn voor marketeers

10-10-2025 | 16:07:15
Een aanzienlijke strategische kloof kost adverteerders miljoenen aan potentiële omzet en bereik. Nieuw onderzoek van DISH Media, ontwikkeld in samenwerking met Janus Strategy & Insights, onthult dat marketeers door het onderbenutten van addressable TV systematisch 31,6 miljoen Amerikaanse volwassenen over het hoofd zien, een segment dat alleen effectief via dit kanaal bereikt kan worden.

[Vacatures] Clear Channel zoekt een Sales Support bij Bauer Media Outdoor Nederland

10-10-2025 | 11:45:00
Clear Channel is per direct op zoek naar Sales Support bij Bauer Media Outdoor Nederland

[Vacatures] Clear Channel zoekt een Planner (Customer Succes) bij Bauer Media Outdoor Nederland

10-10-2025 | 10:58:00
Clear Channel is per direct op zoek naar Planner (Customer Succes) bij Bauer Media Outdoor Nederland

Dawn en Vattenfall maken stroompieken hoorbaar

10-10-2025 | 10:53:00
Vattenfall lanceert samen met bureau Dawn en 100% het Vattenfall Kamerorkest — een audiovisuele installatie die de disbalans in stroomverbruik hoorbaar maakt

NABV kiest LevelUP Digital voor merkcampagne We Are Airsoft

09-10-2025 | 16:30:00
De Nationale Airsoft Belangen Vereniging (NABV) heeft gaming agency LevelUP Digital gekozen voor de uitvoering van haar merkcampagne We Are Airsoft.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.