Centraal Beheer kiest TBWA\NEBOKO na pitch; afscheid van DDB Amsterdam

Centraal Beheer heeft reclamebureau TBWA\NEBOKO na een uitgebreide bureaupitch gekozen als lead agency. De belangrijkste opdracht voor TBWA\NEBOKO is het verstevigen van de merkpositionering en de doorvertaling van het merk naar effectieve & spraakmakende campagnes, waaronder natuurlijk de welbekende Even Apeldoorn bellen-commercials.

Daarmee neemt Centraal Beheer na 37 jaar afscheid van DDB Amsterdam. De samenwerking met TBWA\NEBOKO is met onmiddellijke ingang gestart.

Bij Centraal Beheer werd op 15 maart 2024 Claudia Stewart verantwoordelijk voor strategie, change & digitaal design bij Centraal Beheer. Zij was samen met Chief Marketing Officer Peggy Spaapen intensief betrokken bij de pitch.

Chief Marketing Officer Peggy Spaapen van Centraal Beheer licht toe: “We hebben een flinke merkambitie: We hebben de afgelopen jaren als organisatie een beweging doorgemaakt van verzekeraar naar brede financiële dienstverlener. Alleen is deze merkverbreding nog niet bij het grote publiek bekend. Hier willen wij de komende tijd verder aan werken. In februari 2024 kondigde Centraal Beheeral een nieuw directieteam aan dat nieuwe, ambitieuze doelen gaat stellen. Deze doelen zijn gericht op groei in klanttevredenheid en groei in klanten. “

“Onze ambitie vraagt om een frisse blik op de merkstrategie en de doorvertaling hiervan in effectieve campagnes, in het huidige versnipperende medialandschap. Daarom gingen wij op zoek naar een reclamebureau dat hier het beste invulling aan kan geven. TBWA\NEBOKO heeft in de pitch laten zien dat het een goede strategische en creatieve partner is die samen met ons het merk Centraal Beheer kan versterken, passend bij onze groeiambities.”

“We hebben een pitch uitgeschreven waarbij meerdere reclamebureaus hun visie en ideeën op onze uitdaging konden presenteren. Daarbij kwam TBWA\NEBOKO overtuigend als winnaar uit de bus. Vanzelfsprekend zijn wij onze voormalige lead agency DDB Amsterdam zeer dankbaar voor hun jarenlange bijdrage aan het bouwen van ons merk. We hebben samen bijzondere successen weten te behalen.”

TBWA\NEBOKO

Michel Mac Donald, Head of Strategy van TBWA\NEBOKO: “We zijn ontzettend vereerd om samen met Centraal Beheer te mogen werken aan een mooie toekomst voor het merk. En daarbij willen we op een disruptieve manier het verschil maken, altijd gericht op de ‘total brand experience’ van Centraal Beheer. Het is fijn om bevestigd te zien dat onze filosofie en werkwijze enthousiast zijn ontvangen. We kunnen niet wachten tot we de markt het eerste werk kunnen laten zien.”

www.tbwa.nl

www.centraalbeheer.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List






Lees ook:

DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO

01-12-2025 | 23:16:00
DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO. Het is het gevolg van de overname van IPG door Omnicom en de strategie die Omnicom daarna gepresenteerd heeft

Hebben we nog een mening nodig over de overname van IPG door Omnicom?

01-12-2025 | 21:58:00
Dat de overname historisch is, staat buiten kijf. Maar voor mij bewijst het vooral iets anders: Het oude agency-model werkt niet meer

TBWA\NEBOKO en McDonald’s lanceren AI-kerstfilm

01-12-2025 | 14:33:00
De film, It’s the most terrible time of the year, laat zien hoe december voor veel mensen eerder stressvol dan sfeervol is.

Wim Jan Zijlstra: Bij TBWA draait creativiteit altijd om groei

20-11-2025 | 10:46:00
In de studio van New Business Radio spraken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Wim Jan Zijlstra, Head of Strategy bij TBWA\NEBOKO

Whitepaper TBWA onthult succesformule van merken

14-11-2025 | 13:54:00
Willem Maijvis en Philippine Eijsvoogel, strategen bij TBWA\NEBOKO, lanceren het whitepaper How to Build a Brand in the Modern Age.



 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Wieden+Kennedy creëert feestcampagne voor Zalando

02-12-2025 | 11:18:54
De campagne bouwt voort op het thema What Do I Wear? en laat zien hoe de online modebestemming klanten inspireert om met zelfvertrouwen en creativiteit de feestdagen in te gaan.

Dappr en SportsGen lanceren Dappr Award voor jonge sporters

02-12-2025 | 10:47:00
De samenwerking richt zich op het vergroten van Dappr’s zichtbaarheid in de breedtesport en het ontwikkelen van activaties rondom het thema vallen, opstaan en doorgaan.

Publicis Groupe helpt MediaMarkt aan sterk werkgeversmerk

02-12-2025 | 10:03:30
Onder de pay-off Dát is nou MediaMarkt laat de organisatie zien hoe het echt is om er te werken.

Higuita en Lot of Happiness lanceren eindejaarscampagne

02-12-2025 | 09:35:00
Voor bijna de helft van de Nederlanders is samenzijn met familie en vrienden de belangrijkste bron van geluk.

TBWA\NEBOKO en McDonald’s lanceren AI-kerstfilm

01-12-2025 | 14:33:00
De film, It’s the most terrible time of the year, laat zien hoe december voor veel mensen eerder stressvol dan sfeervol is.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.