Centraal Beheer kiest TBWA\NEBOKO na pitch; afscheid van DDB Amsterdam

Centraal Beheer heeft reclamebureau TBWA\NEBOKO na een uitgebreide bureaupitch gekozen als lead agency. De belangrijkste opdracht voor TBWA\NEBOKO is het verstevigen van de merkpositionering en de doorvertaling van het merk naar effectieve & spraakmakende campagnes, waaronder natuurlijk de welbekende Even Apeldoorn bellen-commercials.

Daarmee neemt Centraal Beheer na 37 jaar afscheid van DDB Amsterdam. De samenwerking met TBWA\NEBOKO is met onmiddellijke ingang gestart.

Bij Centraal Beheer werd op 15 maart 2024 Claudia Stewart verantwoordelijk voor strategie, change & digitaal design bij Centraal Beheer. Zij was samen met Chief Marketing Officer Peggy Spaapen intensief betrokken bij de pitch.

Chief Marketing Officer Peggy Spaapen van Centraal Beheer licht toe: “We hebben een flinke merkambitie: We hebben de afgelopen jaren als organisatie een beweging doorgemaakt van verzekeraar naar brede financiële dienstverlener. Alleen is deze merkverbreding nog niet bij het grote publiek bekend. Hier willen wij de komende tijd verder aan werken. In februari 2024 kondigde Centraal Beheeral een nieuw directieteam aan dat nieuwe, ambitieuze doelen gaat stellen. Deze doelen zijn gericht op groei in klanttevredenheid en groei in klanten. “

“Onze ambitie vraagt om een frisse blik op de merkstrategie en de doorvertaling hiervan in effectieve campagnes, in het huidige versnipperende medialandschap. Daarom gingen wij op zoek naar een reclamebureau dat hier het beste invulling aan kan geven. TBWA\NEBOKO heeft in de pitch laten zien dat het een goede strategische en creatieve partner is die samen met ons het merk Centraal Beheer kan versterken, passend bij onze groeiambities.”

“We hebben een pitch uitgeschreven waarbij meerdere reclamebureaus hun visie en ideeën op onze uitdaging konden presenteren. Daarbij kwam TBWA\NEBOKO overtuigend als winnaar uit de bus. Vanzelfsprekend zijn wij onze voormalige lead agency DDB Amsterdam zeer dankbaar voor hun jarenlange bijdrage aan het bouwen van ons merk. We hebben samen bijzondere successen weten te behalen.”

TBWA\NEBOKO

Michel Mac Donald, Head of Strategy van TBWA\NEBOKO: “We zijn ontzettend vereerd om samen met Centraal Beheer te mogen werken aan een mooie toekomst voor het merk. En daarbij willen we op een disruptieve manier het verschil maken, altijd gericht op de ‘total brand experience’ van Centraal Beheer. Het is fijn om bevestigd te zien dat onze filosofie en werkwijze enthousiast zijn ontvangen. We kunnen niet wachten tot we de markt het eerste werk kunnen laten zien.”

www.tbwa.nl

www.centraalbeheer.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List






Lees ook:

Crocodile Agency tekent jubileumcampagne Verkade

03-03-2026 | 09:56:00
Verkade viert zijn 140-jarig bestaan met de campagne Elke verjaardag verdient Verkade.

Wereldwijde campagne voor LEGOLAND-coaster

26-02-2026 | 14:41:35
adam&eve\TBWA heeft met Calling All Heroes een wereldwijde campagne gelanceerd voor Merlin Entertainments

Backslash (Omnicom): Menselijkheid wordt onderscheidend

24-02-2026 | 16:10:00
Backslash stelt dat in 2026 zichtbare menselijkheid het belangrijkste onderscheid wordt voor merken.

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.

Finalisten Ster Gouden Loeki 2025 bekend

24-02-2026 | 09:02:33
De finalisten voor de Ster Gouden Loeki 2025 zijn bekendgemaakt. Daarmee is de stemperiode voor de publieksprijs voor tv-reclame officieel gestart.



Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Jumbo kiest andere koers met Hotel L’Amour

17-03-2026 | 16:22:00
Jumbo neemt afscheid van de reclamefamilie met Maike Meijer en Frank Lammers. Rob Kemps krijgt de hoofdrol in de campagnes

The USP Agency maakt campagne Eye Wish rond ametropie

17-03-2026 | 15:07:00
De campagne bouwt voort op de eerdere campagne rond presbyopie en benadrukt opnieuw het vakmanschap van de opticien.

Youri Pols: Worden wij als bron gezien door AI?

17-03-2026 | 14:25:57
We spreken met Youri Pols van LiNC (digital-marketinglabel van Creative Family) over het implementeren van GEO (Generative Engine Optimization).

Candid lanceert AI-platform: Live Marketing

17-03-2026 | 12:00:00
Candid introduceert Live Marketing, een AI-omgeving die volledig is ingericht op marketingprocessen.

Dennis Schouten Managing Director bij DUTCH DESIGN AGENCY

17-03-2026 | 10:03:00
Hij krijgt de verantwoordelijkheid voor de verdere groei van het Amsterdamse kantoor.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.