Centraal Beheer kiest TBWA\NEBOKO na pitch; afscheid van DDB Amsterdam

Centraal Beheer heeft reclamebureau TBWA\NEBOKO na een uitgebreide bureaupitch gekozen als lead agency. De belangrijkste opdracht voor TBWA\NEBOKO is het verstevigen van de merkpositionering en de doorvertaling van het merk naar effectieve & spraakmakende campagnes, waaronder natuurlijk de welbekende Even Apeldoorn bellen-commercials.

Daarmee neemt Centraal Beheer na 37 jaar afscheid van DDB Amsterdam. De samenwerking met TBWA\NEBOKO is met onmiddellijke ingang gestart.

Bij Centraal Beheer werd op 15 maart 2024 Claudia Stewart verantwoordelijk voor strategie, change & digitaal design bij Centraal Beheer. Zij was samen met Chief Marketing Officer Peggy Spaapen intensief betrokken bij de pitch.

Chief Marketing Officer Peggy Spaapen van Centraal Beheer licht toe: “We hebben een flinke merkambitie: We hebben de afgelopen jaren als organisatie een beweging doorgemaakt van verzekeraar naar brede financiële dienstverlener. Alleen is deze merkverbreding nog niet bij het grote publiek bekend. Hier willen wij de komende tijd verder aan werken. In februari 2024 kondigde Centraal Beheeral een nieuw directieteam aan dat nieuwe, ambitieuze doelen gaat stellen. Deze doelen zijn gericht op groei in klanttevredenheid en groei in klanten. “

“Onze ambitie vraagt om een frisse blik op de merkstrategie en de doorvertaling hiervan in effectieve campagnes, in het huidige versnipperende medialandschap. Daarom gingen wij op zoek naar een reclamebureau dat hier het beste invulling aan kan geven. TBWA\NEBOKO heeft in de pitch laten zien dat het een goede strategische en creatieve partner is die samen met ons het merk Centraal Beheer kan versterken, passend bij onze groeiambities.”

“We hebben een pitch uitgeschreven waarbij meerdere reclamebureaus hun visie en ideeën op onze uitdaging konden presenteren. Daarbij kwam TBWA\NEBOKO overtuigend als winnaar uit de bus. Vanzelfsprekend zijn wij onze voormalige lead agency DDB Amsterdam zeer dankbaar voor hun jarenlange bijdrage aan het bouwen van ons merk. We hebben samen bijzondere successen weten te behalen.”

TBWA\NEBOKO

Michel Mac Donald, Head of Strategy van TBWA\NEBOKO: “We zijn ontzettend vereerd om samen met Centraal Beheer te mogen werken aan een mooie toekomst voor het merk. En daarbij willen we op een disruptieve manier het verschil maken, altijd gericht op de ‘total brand experience’ van Centraal Beheer. Het is fijn om bevestigd te zien dat onze filosofie en werkwijze enthousiast zijn ontvangen. We kunnen niet wachten tot we de markt het eerste werk kunnen laten zien.”

www.tbwa.nl

www.centraalbeheer.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List






Lees ook:

Niels de Kuiper naar Hotel L'Amour

26-05-2026 | 14:21:00
Na achttien jaar bij TBWA\NEBOKO, verdeeld over twee periodes, sluit hij zich aan bij de creatieve directie van Hotel L'Amour.

TBWA ontwikkelt ING-campagne tegen online haat rond Oranje

26-05-2026 | 07:21:00
ING start in aanloop naar het WK een campagne tegen online haat richting Oranje-internationals

Esprix 2026: Goud voor Ace, TBWA en DDB

21-05-2026 | 00:43:00
Tijdens de bijzondere uitreiking tussen levensgrote geprojecteerde kunst van Van Gogh zijn de bronzen, zilveren en gouden bekroningen bekendgemaakt.

TBWA en NS lanceren PrijsTijd Deal-campagne met Dio

18-05-2026 | 17:32:00
In de campagne draait het niet om spijt of verlangen naar vroeger, maar om eerder je treinkaartje boeken om voordeliger te reizen.

TBWA\NEBOKO ontwikkelt jubileumtrekking Staatsloterij

11-05-2026 | 08:51:00
Centraal staat een gratis jubileumtrekking voor alle Nederlanders van 18 jaar en ouder, met een prijzenpot van 5,5 miljoen euro



Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Broadsign, Global en Draft Digital lanceren AI OOH-campagne

28-05-2026 | 12:00:00
De campagne voor Lot of Happiness werd volledig gepland, geboekt en uitgevoerd via samenwerkende AI-agents.

Erwin Wiering: Of je eenheidsworst lust

28-05-2026 | 11:21:38
Van de week realiseerde ik me dat ik inmiddels zo’n 20 jaar in de reclamewereld rondloop.

Azerion koppelt Hawk DSP aan Spotify Ad Exchange

28-05-2026 | 10:54:00
Daarmee krijgen adverteerders wereldwijd toegang tot Spotify’s audio-, video-, display- en podcastinventory via één platform.

Bram Holzapfel: De branding van kunst, de kunst van branding

28-05-2026 | 10:31:00
Vorig weekend staarde ik ademloos naar een gigantisch doek in het Fundació Joan Miró in Barcelona.

Follo wint negen European Search Awards

27-05-2026 | 15:07:00
Follo heeft tijdens de European Search Awards 2026 in Porto negen awards gewonnen, waaronder twee gouden en zeven zilveren onderscheidingen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.