Carien de Bas lanceert een partnership- en positioneringsbureau

Merkstrateeg Carien de Bas lanceert haar bureau met een fonkelnieuwe website. Ze heeft ruim 23 jaar ervaring bij toonaangevende merken in FMCG, in retail en aan leverancierszijde. Na een aantal jaren van notering aan de Marketing100 en de laatste 13 jaar als marketingmanager bij FrieslandCampina, heeft ze besloten voor zichzelf te gaan beginnen.

Haar agency richt zich op merkpositionering en partnerships. Bij FrieslandCampina was zij onder meer verantwoordelijk voor de herpositionering van Campina vanaf 2015 en diverse duurzame en omvangrijke sportpartnerships (onder meer met Epke Zonderland, Dafne Schippers, Sven Kramer, Team Jumbo-Visma, NOC*NSF, TeamNL) en voor de Olympische campagnes in 2016, 2018, 2021 en 2022. Onder de eerste klantenkring vind je namen als Toyota Louwman & Parqui, Natuurmonumenten en Scrummi.

Carien de Bas richt zich op het vergroten van de impact en het onderscheid als merk in de desbetreffende markt.

Carien de Bas: "Samen met de opdrachtgever werken we vanuit de missie en doelstellingen naar een gedragen partnershipvisie. Mijn aanpak zorgt voor een gezamenlijk plan van het team, een kwaliteitsverhoging en versnelling in het bestaande proces. Ik vind het fantastisch om iets nieuws in de markt te zetten waar merken en organisaties snel én veel baat bij hebben. Vanuit mijn ervaring en passie kan ik hen hier heel gericht in voorzien. Een partnership aangaan lijkt gemakkelijk, maar de vraag is of je daadwerkelijk het maximale uit deze investering haalt; hoe zorg je voor een duurzame waardecreatie die past bij jouw merkwaarden en ambitie? Op mijn nieuwe site deel ik niet alleen mijn eigen positionering, maar ook wat ik kan betekenen, referenties én inspiratie. De komende tijd zal ik ook mijn kennis, waardevolle tips en inzichten gaan delen. Ik ben heel blij met mijn eerste stappen en ik kijk erg uit naar alles wat nog komen gaat!"

Carien de Bas is tevens columnist op Marketing Report

www.cariendebas.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Carien de Bas: Positionering gaat niet om je plek claimen

25-11-2025 | 09:34:49
Positionering wordt vaak gezien als iets wat je bepaalt: een keuze, een claim, een plek in het hoofd van de klant.

Carien de Bas: Zonder connectie geen conversie

14-05-2025 | 12:40:07
Leer van Nike, HEMA, Alzheimer Nederland en Kruidvat! Zo bouw je met oprechte connectie aan een sterk merk én duurzame groei.

[Forum] Wat zijn de belangrijkste ontwikkelingen in het contentmarketingvak?

09-09-2024 | 16:21:00
Deze keer in [Forum] de vraag: Wat zijn de belangrijkste ontwikkelingen in het contentmarketingvak?

[Interview] Carien de Bas: Het succes van een merk ligt in het kennen van je kracht en vasthouden aan consistentie

05-09-2024 | 08:00:00
Carien de Bas is een zelfstandige merkstrateeg. Zij is ook juryvoorzitter B2E, B2C & B2E van de Content Marketing Awards 2024.

[Column] Carien de Bas: De impact van partnerships tijdens de Olympische Spelen

12-08-2024 | 09:14:00
Dit zijn de vijfde Olympische Spelen op een rij waarbij ik vanuit mijn vakgebied betrokken ben.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

True Ideas ontwikkelt campagne: Het zit in ons bloed

13-02-2026 | 13:08:59
Sanquin start een landelijke merkcampagne onder de titel Het zit in ons bloed. Geef om elkaar. De campagne is ontwikkeld door True Ideas

Bob Koigi: Geen stap terug in groene marketing

13-02-2026 | 10:05:26
Merken voelen druk om hun duurzaamheidsboodschap terug te schroeven. Nieuwe data van Kantar laat zien dat dit juist de verkeerde stap zou zijn.

HEMA en Lay’s winnen Tikkie Campagne Awards

13-02-2026 | 09:30:00
Tijdens het Tikkie-seminar op het ABN AMRO Open in Rotterdam Ahoy werden zij bekroond voor hun campagnes binnen de Tikkie-app.

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Content Producer Social

13-02-2026 | 08:55:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Content Producer Social - Full-time · Amsterdam

truus brengt Jumbo met Gullie naar carnavalspodia

13-02-2026 | 08:51:06
Het nummer maakt tijdens carnaval deel uit van de officiële setlist van de artiest, die in één week meer dan dertig optredens verzorgt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.