Cannes Lions: AKQA Amsterdam (Pink Chip) en Media.Monks (Beer Retirement en Litteracy Pen) opnieuw in shortlists

De campagne Pink Chip van DeGiro en UN Women die door AKQA Amsterdam is ontwikkeld, is opnieuw opgenomen in de shortlists voor een Lion dit keer in de categorie Sustainable Development Goals en de subcategorie Reduced Inequality.  

Media.Monks is meermaals opgenomen in de shortlists. Kiki Kiki Virtual Human Interpreter voor NHK Enterprise in de subcategorie Good Health and Wellbeing, Beer Retirement Account (voor Poker Beer) in de subcategorie decent work & economic growth alsmede Literacy Pen (voor de World Literacy Foundation) in de subscategorie Reduced Inequality. Allen zijn deze onderdeel van de Substainable Development Goals.

 De winnaars hiervan worden vrijdag 21 juni bekend gemaakt.

www.canneslions.com

www.newbusinessradio.nl

OranjeBitterBallenBorrel – meld je gratis aan!

De OranjeBitterBallenBorrel is onze geweldige afsluiting van Cannes 2024. Op donderdag 20 juni in en bij het café van de Embassy of Dutch Creativity. De OranjeBitterBallenBorrel begint om 18:00 uur en valt daarmee samen met het laatste uur uitzending van Marketing Report Radio vanuit Cannes. Meld je hier GRATIS aan.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Cannes Lions maakt Juryvoorzitters 2026 bekend

04-02-2026 | 14:51:00
Het Cannes Lions International Festival of Creativity, dat plaatsvindt van 22 tot en met 26 juni 2026, heeft de juryvoorzitters voor 2026 aangekondigd.

RA*W opent inschrijving Cannes Summer Course 2026

04-12-2025 | 13:00:00
De organisatie wil jonge creatieven meer tijd geven om met hun bureau het gesprek aan te gaan over deelname en de benodigde investering.

Cannes Lions presenteert jury voor LIONS Scholarship 2026

26-11-2025 | 11:00:34
Vanuit Nederland is alleen Sadira E. Furlow, Global Chief Brand and Comms Officer bij Tony’s Chocolonely, onderdeel van het panel.

Lex Bradshaw-Zanger wordt Academy Dean bij Cannes Lions

17-11-2025 | 12:20:00
De Brand Marketing Academy helpt marketingprofessionals hun strategische en creatieve vaardigheden te verdiepen en verbinding te maken met vakgenoten

Cannes Lions introduceert de Creative Brand Lion

13-11-2025 | 11:46:58
Omdat commerciële creativiteit wereldwijd business blijft veranderen, erkennen de Awards in 2026 baanbrekend werk met de Creative Brand Lion
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Natwerk trapt Waterjaar ARTIS af met DUIK IN ARTIS-campagne

23-03-2026 | 16:49:00
Natwerk heeft voor ARTIS de campagne DUIK IN ARTIS ontwikkeld. Daarmee opent ARTIS in 2026 een jaarprogramma rond het thema water en wordt toegewerkt naar de opening van het ARTIS-Aquarium in juni.

Beeckestijn en Endeavour Heroes lanceren Heroes Academy

23-03-2026 | 16:23:41
Beeckestijn Business School en Endeavour Heroes starten een tweejarig post-hbo-traject voor digital marketing en AI.

Creative Cruise keert terug op Amsterdamse grachten

23-03-2026 | 14:16:00
Op 18 juni 2026 komen creatieve leiders uit de industrie samen voor een avond op het water, gericht op ontmoeting en uitwisseling.

Dentsu Creative Amsterdam en Defensie lanceren Wake:Up Call

23-03-2026 | 14:10:39
In de YouTube-serie worden jonge Nederlanders uit hun dagelijkse omgeving gehaald en geconfronteerd met hun talent, ambitie en mogelijkheden.

ACE ontwikkelt positionering HAK JE DAG voor HAK

23-03-2026 | 11:17:04
De campagne richt zich op alledaagse momenten waarop tijd schaars is, maar de behoefte aan gezond eten blijft.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.