Bijvoorkeur organiseert Huisman/-vrouw van het Jaar verkiezing met Henny Huisman voor Wibra

Bijvoorkeur lanceert een nieuwe verkiezing en niet zomaar een verkiezing. Voor de nieuwe klant Wibra gaat Henny Huisman op zoek naar de Huisman/-Vrouw van het Jaar.

Hij wordt daarbij geëscorteerd door influencers PoestQueen en Rowenna.

Martijn van der Werf, Creative Director bij Bijvoorkeur: "Laten we eerlijk zijn, als iemand een nieuwe show verdient, is het natuurlijk Henny Huisman. Daarom ontwikkelde Bijvoorkeur samen met onze nieuwe vrienden van WIBRA en Lukkien: Henny zoekt Huisman/-vrouw. De jaarlijkse terugkerende verkiezing van Huisman of -vrouw van het Jaar. Omdat niet alleen Henny maar ook alle huismannen en -vrouwen van Nederland wel een beetje podium verdienen. Hierbij de start van de zoektocht. In juni volgt de grote finaleshow."

www.bureaubijvoorkeur.nl

www.wibra.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Forum] Sydney Sweeney has great jeans

07-08-2025 | 13:08:00
Met regelmaat vragen wij bepalende spelers in ons vak in de rubriek [Forum] naar hun mening over actuele onderwerpen. Vandaag is de vraag: Wat vind jij van (de ophef over) de Sydney Sweeney has great jeans campagne Sydney Sweeney has great jeans campagne

Bijvoorkeur en Mayster maken merkfilm Mitsubishi Motors

29-11-2024 | 12:10:00
De conceptontwikkeling van de film was in handen van Bijvoorkeur, de productie werd verzorgd door Mayster.

Bijvoorkeur maakt campagne voor Saitaku: Japans eten maak je makkelijk thuis

21-10-2024 | 09:04:00
Bijvoorkeur is aan de slag gegaan voor Saitaku, het grootste Japanse foodmerk van Nederland. Het resultaat is een campagne voor Nederland en België.

Bijvoorkeur slaat een andere weg in

02-10-2024 | 08:50:59
Per 1 oktober 2024 verkocht Thijs zijn aandelen aan Budi. Thijs de Boer blijft als zelfstandige betrokken bij het bureau, maar heeft behoefte aan meer vrijheid.

[Budi & Thijs] Ban de zon

04-07-2024 | 09:19:00
Ik las op LinkedIn dat er steeds meer jonge creatieven zijn die voor geen enkel gokmerk meer willen werken.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie

03-11-2025 | 15:28:00
Blue Band en De Ruijter slaan de handen ineen voor een gezamenlijke social-first campagne: Het Lekkerste Stel van Nederland.

Roorda ontwikkelt campagne Handig, van de Belastingdienst

03-11-2025 | 15:14:00
De Belastingdienst start een campagne waarin vragen en twijfels van burgers en ondernemers centraal staan.

Aidem agency creëert socialserie voor ICI PARIS XL

03-11-2025 | 14:48:00
Met het format wil het merk de wereld van beauty en lifestyle dichter bij de belevingswereld van Gen Z en jonge Millennials brengen.

Genomineerden Gouden Loeki Q3 zijn bekend

03-11-2025 | 10:27:00
Kruidvat is twee keer genomineerd met campagnes rond duurzaamheid en beauty. Ook de commercial van de Politie en Omroep MAX springt in het oog

Intertoys viert Sinterklaas met grote speelgoedavonturen

03-11-2025 | 10:17:00
De commercial en de socialcampagne zijn ontwikkeld met socialmedia-agency Modern Citizens en digital activatiebureau Engaged.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.