Ascential neemt Effie over en voegt deze samen met Cannes Lions-divisie

Het beursgenoteeerde Britse bedrijf Ascential neemt Effie over van Effie Worldwide en is voornemens deze samen te voegen bij de divisie die de Cannes Lions organiseert. Ascential omvat naast de Cannes Lions ook een fin-tech divisie (Money 20/20). 

Effie Worldwide zal worden omgevormd tot een stichting onder de naam Effie LIONS Foundation en zal zich richten op talentontwikkeling, speciaal op minder ontwikkelde gebieden.

De leiding van de internationale Effie-organisatie zal bij Traci Alford blijven. Zij is sinds augustus 2017 president en CEO van Effie Worldwide.

Effie is actief in meer dan 125 markten en bestaat sinds 1968. Er bestaan Global Effies, Effies per continent (Azie-Pacific, Afrika/Midden-Oosten, Europa, Latijns Amerika) en nationale Effies.

In Nederland worden de Effie Awards mede mogelijk gemaakt door brancheverenigingen VIA en de bvA.

www.effie.org

www.effie.nl

www.canneslions.com

www.ascential.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

RAW organiseert treinpitch naar Cannes voor KWF

28-05-2026 | 08:00:00
RAW organiseert ook dit jaar een treinpitch naar het Cannes Lions International Festival of Creativity. Tijdens de reis werken deelnemers van de RAW Cannes Summer Course 2026 aan een briefing van KWF

VIA Nederland met programma op Clipper-schip tijdens Cannes Lions

15-05-2026 | 15:42:00
VIA Nederland zal tijdens de Cannes Lions op het schip Clipper Stad Amsterdam in Cannes tijdens het Cannes Lions-festival voor de kust een programma brengen over creativiteit, branding en creatieve technologie met sprekers uit de reclame, technologie, design en media

Jerome Kuijken: LinkedIn aan de Côte d’Azur

13-05-2026 | 15:34:06
Cannes. Nog iets meer dan een maand en dan mogen we weer. En wat heb ik er weer zin in.

DEPT keert terug naar Cannes met Secret Garden

12-05-2026 | 15:27:00
DEPT keert tijdens Cannes Lions 2026 terug met de Secret Garden, een besloten ontmoetingsplek vlak naast de Croisette.

Cannes Off the Grid keert terug tijdens Cannes Lions

11-05-2026 | 15:17:00
Met Cannes Off the Grid ontstaat ruimte voor kleinschalige gesprekken, inspiratie en inhoudelijke verdieping buiten de bekende festivallocaties.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Budi Gonzalez de Chaves: SuperRebel omarmt brave denken

01-06-2026 | 17:37:10
Budi Gonzalez de Chaves is per 1 juni 2026 benoemd tot CEO van SuperRebel.agency. We spreken hem en mede-oprichter Lodewijk Varossieau

Natwerk ontwikkelt Nederlandse campagne voor itsme

01-06-2026 | 16:42:39
Met de campagne Own je ID met itsme wil het bureau laten zien hoe consumenten zich online kunnen identificeren zonder veel persoonsgegevens te delen.

Sam Bompas over ondernemerschap, merken en creatieve groei

01-06-2026 | 15:23:00
Marketing Report is bij SXSW Londen. We zijn te gast bij Bompas & Parr voor een presentatie van medeoprichter Sam Bompas, de creatieve drijvende kracht achter een van de meest inventieve food- en experiencestudio's van Groot-Brittannië: Bompas & Parr

Gardeners ontwikkelt campagne voor HYLO

01-06-2026 | 15:22:39
De campagne vraagt aandacht voor droge ogen en de rol die dagelijks schermgebruik daarbij speelt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.