Angelique de Hont Managing Director Matter

De Hont was sinds 2022 COO bij contentmarketingbureau Matter

Contentmarketingbureau Matter benoemt Angelique de Hont tot Managing Director. De Hont, die sinds 2022 de rol van COO bij Matter vervult, neemt de leiding over van Olivier Smit, die de organisatie verlaat. De Hont krijgt de volledige verantwoordelijkheid over de bureaugroep, inclusief de taken van de voormalig CEO. De bureaugroep bestaat uit MPG, Gicom en Matter New York.

De Hont heeft ruime ervaring op het snijvlak van creatie, digital en operatie. Ze bekleedde eerder rollen als Managing Director bij Superunion (VBAT), CEO bij Growing Minds en COO bij Publicis Groep Nederland en Selmore. Vanuit deze functies werkte zij voor prominente merken zoals Samsung, Randstad, ASML, Centraal Beheer en KPN.

Zij staat bekend als een verbindende en hands-on leider die organisaties helpt versterken voor duurzame groei en continue ontwikkeling.

Met Angelique aan het roer zet Matter de volgende stap als contentmarketingbureau. Naast brede ervaring in alle vormen van contentmarketing, heeft Matter een sterke specialisatie in food content en branded magazines – met klanten als Albert Heijn, ANWB, PFZW, APG, AS Watson, Gall & Gall, Gamma, Mediamarkt, Politie en Bloemenbureau Holland.

www.mattercontentagency.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Teus Baars: NOSUCH omarmt AI met komst van Evert Bal

07-06-2025 | 10:14:00
Bij NOSUCH zien we AI als een enorme kans. Alleen: hoe integreer je die nieuwe technologie zó dat het niet schuurt met creativiteit en kwaliteit?

Zoë Brandenburg neemt leiding ShowHeroes Nederland over

05-06-2025 | 06:00:00
Tim Samsom draagt per 1 juli de leiding van ShowHeroes Nederland over aan Zoë Brandenburg. Zoë Brandenburg, momenteel Agency Lead, wordt Commercieel Directeur

Leroy van den Berg wordt hoofdredacteur Men’s Health

04-06-2025 | 14:20:00
Leroy van den Berg is benoemd tot hoofdredacteur van Men’s Health. Hij wordt verantwoordelijk voor zowel de print- als digitale activiteiten van het merk

Roos Zegers stapt over van Heineken naar Unilever

03-06-2025 | 11:48:00
Ze werkte hiervoor drie jaar als External Communcations Advisor bij Heineken.

The Account Academy start platform voor accountprofessionals

02-06-2025 | 08:00:00
Community biedt project- en accountmanagers ruimte voor ontwikkeling

Gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.