Alpha Tango en Yes Chef Studio bundelen krachten
Digital experience bureau Alpha Tango is een strategisch partnership aangegaan met het internationale low-code bureau Yes Chef Studio. De samenwerking richt zich op het ontwikkelen van visueel onderscheidende websites in Webflow en Framer, met een combinatie van creatief ontwerp en technische uitvoering.
Design en development in één aanbod
De bureaus werkten al ruim een jaar samen aan diverse projecten. Die samenwerking krijgt nu een structureel karakter. Alpha Tango is verantwoordelijk voor het design, Yes Chef Studio voor de technische realisatie. Volgens beide partijen leidt deze samenwerking tot snellere oplevering, betere samenhang en meer grip voor opdrachtgevers.
Arthur Stobbelaar, Co-founder van Alpha Tango: "We zien de markt veranderen. Klanten zijn digitaal volwassener en zoeken naar tools die snel, krachtig en gebruiksvriendelijk zijn. Webflow en Framer bieden hierin veel potentie, maar blijven in de praktijk vaak te beperkt benut. In plaats van zelf het wiel uit te vinden, kiezen we bewust voor een partnership met de beste specialisten die deze tools door en door kennen."
Internationaal bereik en schaalbare oplossingen
Yes Chef Studio werkt vanuit onder meer San Francisco, London, Bordeaux, Zagreb en Kaapstad. Door de samenwerking breidt Alpha Tango zijn werkveld uit naar een internationale markt. Het gezamenlijke aanbod richt zich op zowel bestaande klanten als nieuwe opdrachtgevers.
Brandon Horvatić, Co-founder van Yes Chef Studio: "Wij bouwen sites die krachtig zijn onder de motorkap, maar juist eenvoudig te beheren – zodat marketingteams zelfstandig kunnen werken zonder telkens de development-afdeling te hoeven bellen. We merkten al snel dat onze werkwijze en kwaliteitsnormen naadloos op die van Alpha Tango aansluiten. Met hen als vaste designpartner kunnen we die flexibiliteit nu combineren met creatieve impact voor onze klanten."
Aanbod gericht op snelheid, schaalbaarheid en service
Het partnership richt zich op de ontwikkeling van marketingplatforms, campagnepagina’s en volledige website-rebuilds. Onderdeel van het aanbod zijn ook migraties van legacy-systemen zoals Wordpress en serviceovereenkomsten voor design en development.
Het partnership is per 1 juni van start gegaan.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
DEPT: AI zet marketeers in 2026 op voorsprong
Snakeware en OZ-Hami gaan voor 5 jaar strategisch partnership
Waarom marketing vastloopt en hoe we daar in 2026 uitkomen
Nick Hartskeerl en Alan Massom: AI is fantastisch als je het maar goed en doelgericht integreert
[Vacatures] Forge zoekt een UX/UI Designer
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
SEA Water positioneert Santa als waterambassadeur
Philips en Prusa lanceren Gen Fix in Praag
Rodger Werkhoven: Schadenfreudevrije kerst gewenst, allemaal!
[Vacatures] DPG Media zoekt een Accountmanager Vtwonen
Bob Koigi: De ontwikkelingen die 2025 hebben gedefinieerd
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen